درباره ما

درباره سایت مرجع رویداد های نمایشگاهی ایران :

 

قطعا با یک جستجوی ساده در اینترنت مشاهده خواهید نمود که مقالات زیادی در مورد چگونگی مشارکت در نمایشگاه ها قابل مشاهده و دریافت است . مقالاتی که اشاره به چگونگی ایجاد نظم منطقی در غرفه ، چگونگی برخورد نفرات غرفه با عوامل خارجی ، چگونگی پوشش کارمندان و یا حتی پذیرایی از میهمانان و همکاران دارد . این مقالات با وجود اینکه علم شخص مطالعه کننده را بالاتر می برند یا حتی نشان از ایجاد خرد جمعی در مقوله صنعت نمایشگاه دارند ، همواره نیاز به یک مقوله را بیشتر در ذهن مخاطب متبلور می کنند . و آن مقوله چیزی نیست جز اطلاعات .
یک مدیر هوشمند همانقدر که در حین برگزاری نمایشگاه مانند یک رهبر ارکستر باید متوازن و دور از هرگونه هیجان و با برنامه عمل می نماید ، می بایست اطلاعات کاملی در مورد چگونگی مشارکت در نمایشگاه وآمارهای مکان نمایشگاه و اقلیم محل برگزاری داشته باشد.

پروژه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران ، پروژه ای علمی و  صنعتی ، با هدف دسترسی راحت  و هوشمند تر به اطلاعات نمایشگاهی و تجاری مرتبط با صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان است . در این پروژه سعی شده که توانایی انتخاب هدف و بازار هدف برای بازدید کننده بوجود آید و امیدواریم که در دراز مدت با همکاری مدیران فهیم و هوشمند این صنعت ، توانایی عرضه تمامی خدمات مد نظر را به دست آوریم .

هدف ما در اکسبیز ساخت یک مجموعه برای درج رویدادها با رتبه بالای گوگل و الکسا نیست و طی این مدت بارها با عوض کردن کامل الگوریتم داده های سایت و تغییر دیتابیس خود را از پیشرفت در گوگل محروم کرده ایم . هدف ما در ابتدا رفتار شناسی مخاطبان و سپس رسیدن به اطلاعات ناب و تحلیل های علمی از رویداد های نمایشگاهی میهن عزیزمان است تا بتوانیم در مقام یک دوست این اطلاعات را در اختیار مخاطبین فهیممان که اغلب مدیران تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند قرار دهیم.

لازم است از کلیه عزیزانی که در طی این مدت با همکاریها و دلسوزیهای خود ما را در این روند یاری نموده اند ، متواضعانه کمال تشکر و امتنان را ابراز داریم .