درباره ما

درباره سایت مرجع رویداد های نمایشگاهی ایران :

 

مرجع رویداد های نمایشگاهی ایران (اکسبیز) پایگاه اینترنتی است که در ابتدا با هدف اطلاع رسانی زمان و مکان رویدادهای نمایشگاهی ایران بوجود آمد و در ادامه سعی دارد کلیه مباحث و اتفاقات مربوط به صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان را در خود جای دهد به نحوی که کلیه فعالان صنعت نمایشگاهی ایران من جمله بازدیدکنندگان از نمایشگاه، مشارکت کنندگان در نمایشگاه، مجریان، غرفه سازان، ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی و همچنین خود مکانهای معظم برگزاری نمایشگاه و کلیه کسانی که به نوعی با این عزیزان در ارتباط هستند، بتوانند از خدمات این پایگاه استفاده نمایند.

خدمات مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران به شرح زیر است:

رزومه و زندگینامه فعالان صنعت نمایشگاهی ایران (کلیک نمایید):
ما اعتقاد داریم که صنعت نمایشگاهی ایران با ید قدرتمند مردان و زنانی (مانند کارمندان، طراحان، بازاریابان،پرسنل فنی، مدیران پروژه، مدیران و صاحبان شرکتها ) که عاشقانه در این فضا مشغول به فعالیت هستند قدرت می گیرد و حرکت رو به جلوی این صنعت مدیون تلاش کسانی است که در سمت ها و شغل های گوناگون (در بخش خصوصی و دولتی) تلاش می نمایند. بخش رزومه با کارکرد سایت هایی مثل “لینکدین” سعی دارد مشخصات هر شخصی را که به نوعی به صنعت نمایشگاهی ایران مربوط است (حتی عزیزانی را که بازنشسته این صنعت هستند) را در قالب یک رزومه دیجیتال در دل خود جای دهد. امیدواریم که با مساعدت و یاری فعالان این صنعت، بخش رزومه یکی از مفید ترین خدمات این مجموعه در دراز مدت باشد و به پشتوانه ای برای پیشرفت مادی و معنوی فعالان این صنعت تبدیل گردد.

بخش کاریابی(کلیک نمایید):
در این بخش از کارآفرین های محترم این صنعت حمایت می نماییم به نحوی که شرکتهای فعال مانند مجریان محترم یا مکانهای نمایشگاهی یا غرفه سازان و ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی می توانند به راحتی فضاهای خالی و اعلام نیاز(پیشنهاد یک شغل) خود برای جذب کارمند یا نیروی متخصص را درج نمایند و فعالان صنعت که رزومه خود را قبلا ثبت نموده اند ، برای تصاحب آن فضای کاری اعلام آمادگی نموده و همکاری ها را شکل دهند.

بخش فهرست مجریان نمایشگاه ها(کلیک نمایید):
در این بخش مجریان محترمی که نمایشگاه های میهن عزیزمان را برگزار می نمایند برای کاربران اکسبیز به نمایش در خواهد آمد.

بخش فهرست غرفه سازان(کلیک نمایید) :
غرفه سازان یکی از ارکان صنعت نمایشگاهی هستند و اعتقاد داریم انتخاب یک غرفه ساز خوب جزو اولین انتخابهای مهم برای یک مشارکت توانمند در نمایشگاه است. از اینرو شرکتهایی که توانایی ساخت غرفه مطابق استانداردها را دارند در این بخش قابل مشاهده هستند.

بخش ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی(کلیک نمایید):
این بخش یکی از قسمتهای مهم اکسبیز برای مشارکت کنندگان و غرفه سازان است تا بتوانند پیمانکارانی که برای مشارکت بهتر در نمایشگاه خدمات ارائه می دهند را براحتی انتخاب نمایند . از گل آرایی غرفه تا بارمن، تامین نیرو، مترجم، تهیه غذا و سایر موارد را می توانید در این بخش مشاهده و انتخاب نمایید.

بخش فهرست مکانهای نمایشگاهی(کلیک نمایید):
در این بخش کلیه مکانهای نمایشگاهی میهن عزیزمان به همراه مشخصات و تقویم نمایشگاهی برای کاربران در دسترس می باشد.

ثبت نام آن لاین بازدیدکنندگان نمایشگاه ها:
یکی از مهمترین خدمات اکسبیز برای رویدادهای نمایشگاهی توانایی فعال سازی ثبت نام آن لاین بازدیدکنندگان است . به این معنی که با فعال سازی ثبت نام آن لاین برای هر رویداد، کاربر با مراجعه به صفحه آن رویداد در اکسبیز می تواند با وارد نمودن اطلاعات خود، در همان لحظه بلیت ورود به نمایشگاه را دریافت و چاپ نماید و پس از اتمام زمان ثبت نام (یا در حین برگزاری رویداد )، مجری محترم می تواند با دریافت فایل اکسل از مجموعه اکسبیز، ورود بازدیدکنندگان را کنترل نموده و در نهایت یک آمار قابل استناد از میزان بازدید نمایشگاه به دست آورده و به مراجع و مشارکت کنندگان ارائه نماید. با توجه به سهولت روند فعال سازی و استفاده از این خدمات امیدواریم با یاری و مساعدت مکانهای نمایشگاهی و مجریان محترم، بخش ثبت نام آن لاین اکسبیز بتواند رسالت خود در جهت پیشرفت صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان و بالابردن کیفیت برگزاری نمایشگاه ها به نحو احسنت انجام دهد.

کلاب کاربران اکسبیز(کلیک نمایید):
در بخش کلاب کاربران (پرسش و پاسخ کاربران) تمامی تلاش خود را برای تبدیل نمودن صنعت نمایشگاهی به یک صنعت “دیجیتال” انجام می دهیم. اعتقاد داریم که بخش کلاب یک آزمون برای ایجاد صبر و حوصله در کاربران است و مشقی است برای کم نمودن ترافیک تلفنی شرکتهای نمایشگاهی و امیدواریم با گسترش فرهنگ “ایجاد تالار” در وب سایت های نمایشگاهی بتوانیم قدم بزرگی را برای استفاده از تکنولوژی برای صنعت نمایشگاهی برداریم.

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی