تماس با ما ( تماس با اکسبیز )

به بخش “تماس با ما” وب سایت مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز) خوش آمدید

راه های تماس با اکسبیز:


الف – تماس در مورد زمان و مکان و اطلاعات مربوط به نمایشگاه ها :

با عنایت به این مهم که بسیاری از سوالات کاربران راه گشای ما در زمینه اطلاع رسانی بهتر یا دریافت مشکلات احتمالی رویدادها بوده و انعکاس آن در بسیاری از موارد ، مشکلات کاربران دیگری را برطرف نموده، با افتخار پذیرای سوالات و یا حتی انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

از اینکه متاسفانه به علت کمبود کارشناسان متخصص، توانایی پاسخگویی به سوالات شما را بصورت تلفنی نداریم پیشاپیش متاسفیم . اما این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت ارتباط شما از طریق ربات تلگرامی اکسبیز، در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.

لازم به ذکر است که در ارتباط از طریق ربات اکسبیز ، شماره شما برای ما ارسال نمی گردد و فقط ایدی شما برای ما فرستاده می شود ، پس اگر نیاز به تماس تلفنی دارید حتما در پیام خود شماره همراه یا ثابت خود را نیز ذکر نمایید . 

۱ – با توجه به اینکه اکسبیز مکان نمایشگاهی یا برگزار کننده رویداد نیست ، خواهشمند است در سوال خود نام کامل رویداد و مکان آن را ذکر نمایید . مثلا اگر در مورد نمایشگاهی سوال می نمایید به یاد داشته باشید که ما ۴۵ نمایشگاه کشاورزی در لیست خود داریم . پس می تواند سوال شما همراه با نام نمایشگاه ، مکان نمایشگاه و حتی کد رویداد در اکسبیز باشد .

۲ – نکته دیگر تقاضای اندکی صبر برای دریافت جواب است . ما سعی می کنیم به سرعت سوالهای کاربران را جواب دهیم اما درخوستمان این است که اگر طی ۲۴ ساعت جواب سوال مورد نظرتان را دریافت ننمودید ، دوباره آنرا تکرار نکنید .

آدرس ربات تلگرامی اکسبیز برای ارتباط با ما :

ExbizdirectoryBot@

برای استفاده از ربات تلگرامی اکسبیز کافی است پس از تایپ @exbizdirectorybot در تلگرام خود یا کلیک بر روی لینک بالا ، در صفحه ای که ورود می نمایید join نموده و start نمایید.


ب – تماس با بخش بازرگانی :

برای تماس با بخش بازرگانی می توانید به شماره تلفن ۰۹۱۲۳۷۹۳۱۰۶ (حمید شهابیان) تماس حاصل فرمایید . لازم به ذکر است که سوالات مربوط به برگزاری نمایشگاه ها به ربات تلگرامی ارجاع داده خواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • mahdiataei
  • mir
  • _8467
  • roudsarabi
  • s_atoon

برای عضویت در خانواده 4046 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

تبلیغ داخلی

  • عضویت بوسیله اکانت گوگل

اکسبیز حمایت می کند از …