خبر جدید در سایت انجمن کارفرمایان

bciunion2
با توجه به خبر درج شده در سایت انجمن کارفرمایی غرفه سازان تهران به نظر می رسد روند کار غرفه سازی از ابتدای آبان ماه وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

5 پاسخ
 1. saeed
  saeed گفته:

  همچین با افتخار از جلسه مشترک نوشته اند که انگار نه انگار گه خود انجمن هم غرفه ساز هستند در مرحله اول ، بعد بازوی اجرایی نمایشگاه ، باشد که از هر دستی که می دهید از همان دست هم پس بگیرید

  • یک ماشناس
   یک ماشناس گفته:

   خیلی نسبت به انجمن بی انصافی می کنید عزیز من . مگه همین شماها نیستید که همش با هم دعوا دارید که چرا فلانی داره فلان قیمت می ده غرفه رو ؟ گروه هاتون همش ÷ر است ار دعواهای قیمت !!!!!!!!!

 2. sdfgsd
  sdfgsd گفته:

  آقای مشایخی مگر شما نفرموده بودید که مجوز ها فعلا منتفی هست ؟ ما با طناب شما به چاه افتادیم . اگر می دانستیم که داستان به این سمت می رود تاحالا کارهای مجوز رو انجام داده بودیم .

  • hoomen
   hoomen گفته:

   خدا را شکر که اینجا سانسوری صورت نمیگیرد و دیدگاه برای همه اخبار در دسترس است.sdfgsd گرامی، از صحبت شما چنین بر میاید که با من مکالمه ای نداشتید. اگر نه متوجه میشدید که تا این لحظه همه ما خواستار اعتدال در روند رتبه بندی نمایشگاه بودیم، و نه نگرفتن مجوز و … در حال حاضر خوشبختانه به این مهم نایل آمدیم. و اگر راهنمایی خواستید، با بنده تماس بگیرید و مطمئن باشید راهی پیش پای شما خواهم گذاشت که با مشکل مواجه نگردید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید