جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

راهنمای ثبت نام در جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

راهنمای ثبت نام و مشارکت در جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران ( جشنواره در ۱۰ بخش و ۱۰ جایزه) :

 
 
همانطور که می دانید جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران یک بخش از دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی ایران است که توسط شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و مسابقه ای است در ۸ زیر گروه :  وب سایت های مراکز نمایشگاهی، رویدادها (برگزارکنندگان)، غرفه سازان، خدمات نمایشگاهی، گردشگری نمایشگاهی، رسانه ها و خبرگزاریها، ایده های نو ، اپلیکیشنها و به طور کلی کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صاحب و مالک وب سایتی که توانایی ارائه خدمات به صنعت نمایشگاهی را دارند را به مشارکت دعوت می نماید. این جشنواره دو جایزه جانبی هم علاوه بر ۸ جایزه قبلی در ارتباط با کارزار توربو و اینستاگرام دارد که شرکت در آن نیز اختیاری است. این دو چالش به دنبال مشخص نمودن سریعترین تیم وب مستر و فعالترین گروه فضای مجازی (اینستاگرام) می باشد.
داوری جشنواره در دو بخش رای مردمی و رای داوران خلاصه می شود و البته در دو قسمت توربو و اینستاگرام سرعت عمل و قدرت تیم فضای مجازی شما مطرح است و دیگر داوری در کار نخواهد بود .
المانهای فرم سعی شده ساده و قابل درک برای کاربران باشد و بتوان حتی از طریق موبایل نیز به تکمیل فرم پرداخت . برای این کار کافی است که فرم ثبت نام را با مراجعه به آدرس زیر تکمیل فرموده و ارسال نمایید:
 

http://expofestival2019.exbiz.org/reg  

 
گروه های دعوت شده به جشنوراه :
۱ – وب سایتهای مکانهای نمایشگاهی
۲ – وب سایتهای رویدادهای نمایشگاهی (برگزارکنندگان)
۳ – وب سایتهای غرفه سازان
۴ – وب سایتهای خدمات نمایشگاهی ( کلیه خدمات مربوط به نمایشگاه شامل خدمات چاپ، ارائه خدمات داخل غرفه، فروش مواد خام مربوط به غرفه ، خدمات تشریفات و … )
۵ – گردشگری نمایشگاهی ( وب سایت های مراکز اقامتی، هتل ها و آژانس های مرتبط به گردشگری نمایشگاهی)
۶ – ایده نو ( نرم افزارها و وب سایتهایی که خدماتی نو ارائه می نمایند)
۷ – اطلاع رسانی و خبرگزاریهای مرتبط با نمایشگاه
۸ – اپلیکیشن های نمایشگاهی
 
جایزه ویژه توربو و اینستاگرام:
این دو چالش مربوط به سرعت عمل وب سایت ها در دریافت ایمیل و ارسال مطلب بر ر.ی وب سایت است و همچنین توانایی گروه های مشارکت کننده در مطرح کردن موضوع مورد نظر در اینستاگرام شرکتشان. که دو جایزه جدا از یکدیگر را دارد.
 
 
المانهای فرم  ثبت نام:
۱ – ⁣نام پایگاه/اپلیکیشن ( نام پایگاه می تواند همان نام شرکت باشد یا مثلا عنوان یک نمایشگاه باشد یا یک خدمات باشد )
۲ – صاحب امتیاز : نام شخص حقیقی و حقوقی صاحب پایگاه
۳ – نوع فعالیت ( شامل : مراکز نمایشگاهی، برگزارکنندگان نمایشگاه (یا یک رویداد)، غرفه سازان، خدمات نمایشگاهی، گردشگری نمایشگاهی، رسانه ها و خبرگزاریها، ایده نو، اپلیکیشن نمایشگاهی)
۴ – نشانی پایگاه یا محل دانلود اپلیکیشن 
۵ – پست الکترونیکی پایگاه یا صاحب اپلیکیشن
۶ – ⁣شناسه کاربری اینستاگرام (غیر ضروری است اما اگر در کارزار اینستاگرام مشارکت خواهید کرد حتما باید شناسه را وارد نمایید)
۷ – ⁣شناسه کاربری کانال تلگرام⁣(غیر ضروری)
۸ – استان
۹ – تلفن ثابت
۱۰ – تلفن همراه (مربوط به شرکت)
۱۱ – ⁣نام نماینده پیگیری کننده
۱۲- ⁣تلفن همراه نماینده
۱۳- ⁣توضیحات (بخش ایده های نو یا بخش اپلیکیشن نمایشگاهی) (در مورد “ایده نو” و “بستر اجرای اپلیکیشن” خود مثلا ios یا android اینجا بنویسید و توضیحاتی بنویسید که ما یک اطلاعات حداقلی در مورد فعالیت سایت یا اپلیکیشن شما بدست آوریم)
۱۴ – تمایل به مشارکت در کارزار توربو ( در چالش توربو یک ایمیل به ایمیل شما فرستاده خواهد شد و از شما خواسته می شود که یک متن و عکس را در سایت خود قرار دهید و آدرس صفحه را به شماره ۰۹۰۲۳۷۹۳۱۰۶ تلگرام نمایید ، ۱۰ نفر اولی که متن  را بصورت صحیح در سایت خود قرار دهند به عنوان سریعترین تیم پاسخگوی صنعت نمایشگاهی اطلاع رسانی خواهند شد و نفر اول برنده لوح خواهد گردید )
۱۵ – تمایل به مشارکت در کارزار اینستاگرام (در چالش اینستاگرام نیز مانند چالش توربو یک عکس و متن  و هشتگ اطلاع رسانی خواهد گردید و شما این متن را باید در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید و لایک و کامنت در صفحه اینستاگرامی خود جمع نمایید . برنده ما آن شخص یا شرکتی است که در مورد هشتگ تعریف شده در قسمت Top اینستاگرام قرار بگیرد. دقت فرمایید که در چالش اینستاگرام ، مهمتر از سرعت عمل، توانایی شبکه سازی شما در اینستاگرام می باشد)
 
 
اگر سوالی در مورد نحوه مشارکت در جشنواره داشتید با شماره ۰۹۰۲۳۷۹۳۱۰۶ مطرح نمایید .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید