برگزاری جشن امضا کتاب مدیریت جامع نمایشگاهی همزمان با مراسم افتتاحیه استالکس ۲۰۱۸

برگزاری جشن امضا کتاب ” مدیریت جامع نمایشگاهی ” همزمان با مراسم افتتاحیه استالکس ۲۰۱۸
 
💡امروزه نمایشگاه ها گرچه بعنوان محملی برای بازاریابی و توسعه تجارت کاربرد روز افزونی دارند اما مهم تر از بعد اقتصادی نمایشگاه، ابعاد ارتباطی آن است که همچون یک کانال ارتباطی، کارکردی جهت انتقال مفاهیم، اطلاعات و آگاهی ها به گیرندگان پیام دارد.
 
✅⚙️ نمایشگاهها، از عوامل اصلی و موثر توسعه صادرات غیرنفتی و ابزاری کارآمد در جهت پیشبرد امور اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند.
 

📖📚 « #مدیریت_جامع_نمایشگاهی » کتابی است جامع در زمینه صنعت نمایشگاهی از آغاز تا کنون. هرآنچه درباره صنعت نمایشگاه میخواهید بدانید را میتوانید در این کتاب پیدا کنید. نویسنده در آن از زمینه های تاریخی و اجتماعی پیدایش فضاهای نمایشگاهی آغاز کرده و سپس به تعریف فضای نمایشگاهی پرداخته است.

 
📍 از اهداف عمده در طراحی و ساخت فضاهای نمایشگاهی نام برده و درباره مسائل مهمی مانند مکان یابی سایتهای نمایشگاهی توضیح داده است.
 
🖌 نگارنده این کتاب انواع نمایشگاه ها را معرفی کرده و از مزایای برگزاری نمایشگاه سخن گفته است. وی به ارتباط مابین نمایشگاه و صادرات اشاره داشته و مسیر تاریخی نمایشگاه ها در جهان و ایران را دنبال کرده است، سپس از تاثیر نمایشگاه ها در اقتصاد کشورها سخن به میان آورده است.
 
✅💯 یکی از موارد مهمی که در نمایشگاهها میتوان به آن پرداخت ،بازاریابی است و مولف ( #مهندس_میرظفرجویان ) به تفصیل درباره آن توضیح داده است. البته که طراحی و غرفه آرایی نمایشگاهها تاثیر بسیار ژرفی بر مخاطبان و بازدید کنندگان بر جای میگذارد و غرفه ها می بایست از استانداردهایی برخوردار باشد که اگر قصد دارید آنها را بدانید باید فصل ششم این کتاب را بخوانید.
 
✳️ به هر روی اگر شما قصد دارید در نمایشگاه ها غرفه ای داشته باشید و حضور یافته و بازاریابی کنید، مطالعه بازار انجام دهید و یا محصولات صادراتی خود را معرفی کنید این کتاب را از دست ندهید.
 

📖📚 « #مدیریت_جامع_نمایشگاهی » کتابی است که فعالان مختلف اقتصادی میتوانند با استفاده از آن بازدهی بالاتر و نتیجه بیشتری از حضور خود در نمایشگاه ها بگیرند و نه به عنوان یک آماتور بلکه یک غرفه دار یا برگزار کننده حرفه ای نمایشگاه ها به حضور خود در این صنعت جذاب ادامه دهند.

” استالکس پیشران هم افزایی نمایشگاهی “
زمان : ١-۴ شهریور ماه ٩٧
📍نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب
☎️ ۰۲۱۸۸۹۸۶۶۵۰
📝🖥 لینک ثبت نام اینترنی
www.iranstallex.com
👇🏻اخبار تکمیلی رویداد استالکس ٢٠١٨ را در این کانال تلگرامی دنبال کنید :
https://t.me/joinchat/AAAAAENdM1bK9P4xyJLKAw

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید