تحول در نظام صدور مجوز غرفه سازی از نمایشگاه الکامپ ۹۷ تهران

سامانه آنلاین دریافت مجوز غرفه سازی
سامانه آنلاین دریافت مجوز غرفه سازی

به  طور متوسط  برای دریافت مجوز غرفه سازی هر غرفه ، بر اساس رفت و آمد های نماینده شرکت غرفه ساز به ستاد برگزاری ، در حدود حداقل ۳ ساعت زمان مصرف می گردد که هزینه های چاپ کاغذ ها و فرم های مدارک در سه نسخه و رفت و آمد و سایر هزینه های مربوطه را نیز باید به عنوان ضررهای مالی در نظر گرفت ، این مدت زمان و هزینه ، زمانی قابل بررسی و پژوهش بیشتر خواهد بود که متوسط ساخت و ساز را برای یک نمایشگاه عدد ۲۰۰ در نظر بگیریم و بدانیم که مثلا برای نمایشگاه نفت و گاز یا الکامپ میزان ساخت و ساز چندین برابر این عدد خواهد بود . پروژه سامانه آنلاین دریافت مجوز غرفه سازی که به همت و به دست انجمن محترم کارفرمایی غرفه سازان تهران و با حمایت شرکت محترم سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران (نمایشگاه بین المللی تهران) از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از برگ های زرین در راه اعتلای صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان است که در سه بخش سهولت دریافت مجوز و همچنین کم کردن هزینه های اضافی این مهم و در بخش نهایی ، توانایی داشتن گزارش های بی نظیر و کارآمد از این سامانه جدید ، موج جدیدی را برای دوستی صنعت نمایشگاهی با فناوری های نوین ایجاد خواهد کرد.

سامانه بوسیله دو اپلیکیشن آندروید و IOS نیز حمایت می گردد که باعث کارایی بیشتر و دسترسی راحت تر شده است . برای توضیحات بیشتر می توان به esbat.org و برای ثبت نام و استفاده از سامانه می توان به esbatonline.ir مراجعه نمود.

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “تحول در نظام صدور مجوز غرفه سازی از نمایشگاه الکامپ ۹۷ تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز