ایستگاه مترو در داخل نمایشگاه بین المللی جدید تهران

نمایشگاه بین المللی جدید تهران

تشکری هاشمی از پیش بینی ایستگاه مترو در داخل نمایشگاه بین المللی جدید تهران و همچنین فضای پارک مناسب برای شهروندان خبر داد.
مهندس سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی آریا در خصوص اقدامات و تمهیدات صورت گرفته در رابطه با شهر آفتاب اظهار داشت:فعالیت های زیادی در کلیه بخش ها اعم از ترافیکی ، عمرانی و خدمات شهری در ۳شیفت در دست اجراست و در مرحله نخست زیرساخت های حمل و نقلی از جمله آماده سازی مترو در دستور کار و روند پیشرفت این پروژه به صورت روزانه در حال پیگیری است.
معاون شهردار تهران در ادامه تصریح کرد:ایجاد راه های دسترسی پارکینگ ها و پایانه های مورد نیاز حمل ونقل عمومی در این مجموعه به سرعت مراحل تکمیل خود را می گذارند و بخش های زیادی از عملیات عمرانی این پروژه از جمله ایجاد سه راهی در ایستگاه متروی شاهد، نصب سوزن مرکب در این نقطه و نازک کاری ایستگاه متروی «شهر آفتاب»در دست انجام است.
مهندس سید جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه ‌راه اندازی نمایشگاه بین المللی جدید تهران در شروع سال ۹۵ خبر خوشی است که مدیریت شهری برای مردم عزیز پایتخت در نظر دارد ؛ اظهار داشت : با توجه به این که انتظار می رود جابجایی بازدید کنندگان از نمایشگاه عمدتاً از طریق مترو انجام شود، ظرفیت بسیار خوبی در این بخش پیش بینی شده است.
تشکری هاشمی همچنین با تاکید بر اینکه ایستگاه متروی «شهر آفتاب»در داخل نمایشگاه بین المللی جدید تهران پیش بینی شده است؛ اظهار داشت:اتوبوسرانی و تاکسیرانی در قالب شبکه ای گسترده مسافران را از اقصی نقاط شهر به نمایشگاه منتقل خواهد کرد.
وی در رابطه با پیش بینی فضای پارک خودرو در محل جدید نمایشگاه بین المللی تهران ‌گفت:برای خودروهای شخصی و عمومی فضای پارک مناسب در نظر گرفته شده و در همین راستا ۱۰ هزار محل توقف برای خودروهای سواری و علاوه بر ‌آن ۳۰۰ محل توقف برای اتوبوس ها پیش بینی شده است.

منبع : iranway.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

اکسبیز حمایت می کند از …