چه کسانی سند توسعه نمایشگاهی را امضا کردند؟

چه کسانی سند توسعه نمایشگاهی را امضا کردند؟

به ابتکار پرتال اطلاع رسانی اکسبیز، سند چشم انداز صنعت نمایشگاهی ایران به صورت نمادین به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری گسترش، در حاشیه برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی برخی چهره های شناخته شده در این صنعت با حضور در غرقه «اکسبیز» نقشه پراکندگی سایت های نمایشگاهی در کشور را امضا کردند. در این نقشه برای اولین بار اعداد بکر و جالبی در خصوص صنعت نمایشگاهی درج شده که می تواند یک مرجع آماری قابل استناد برای مراکز مختلف نمایشگاهی در ایران باشد.

فعالان صنعت نمایشگاهی با امضای این نقشه قول دادند در توسعه کمی و کیفی صنعت نمایشگاهی نهایت تلاش و همکاری خود را داشته باشند. در مجموع ۵۵ امضا در این سند به یادگار باقی ماند. در ادامه این گزارش برخی امضا کنندگان و پیامی که به ثبت رساندند را مرور می‌کنیم:

 

۱-حسین اسفهبدی به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران یادگار قلمش را اینگونه جاودانه کرد: با آرزوی موفقیت و همکاری متقابل.

۲-علی ابراهیم زاده رییس انجمن برگزارکنندگان رویدادهای نمایشگاهی هم جزو نخستین  چهره هایی بود که پای این سند را امضا کرد: صنعت نمایشگاهی در کشور باعث رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال، رونق کسب و کار و در نهایت توسعه پایدار خواهد شد.

۳-منوچهر جعفری‌زاده رییس انجمن غرفه سازان، پای نقشه را با این جمله امضا کرد: از زحمات حمید و فرشید شهابیان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

۴-محمد سعادتی‌پور مدیر روابط عمومی سایت تهران نگاه ارزنده اکسبیز را به فال نیک گرفته و این جمله را نگاشته است: با تشکر از این نگاه نو در صنعت نمایشگاهی.

۵-سید حسین میرظفرجویان به عنوان معاون فنی و مهندسی سایت تهران نوشته است: با آرزوی توفیق برای ایده‌های جدید و توسعه صنعت نمایشگاهی

۶-شهنام سپاسدار در کسوت دبیر انجمن برگزارکنندگان پای امضای خودش نوشت: برادران شهابیان؛ همواره فعال، خلاق و پایدار.

۷-عباسعلی احسانی مدیر برنامه ریزی، نوسازی اداری و فناوری اطلاعات امضای خودش را اینطور به ثبت رساند: آرزوی موفقیت روز افزون.

۸-عبدالکریم جلالی به عنوان نائب رییس انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های ایران نوشت:‌ با تشکر از نگاه نو و به صنعت بزرگ نمایشگاهی و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان دست اندکار.

۹-علی معین مدیر برگزاری اولین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در کنار امضای خودش اینطور گفت:‌ اما بعد… موفقیت و پیروزی همواره همراهتان باد.

۱۰-نلسون حضرتی رییس انجمن نمایشگاه های ایران هم یادگارش را اینطور به ثبت رساند: مزید توفیقات را خواهانم.

۱۱-وحید طیبی‌نژاد به عنوان یکی از برگزارکنندگان پرکار نمایشگاهی و مدیرعامل چیستا اینطور نگاشته است: به امید موفقیت روز افزون.

۱۲-علی مرادی از دیگر اعضای هیات رییسه انجمن برگزارکنندگان هم نوشته است: با آرزوی موفقیت در اهداف عالیه.

۱۳-مریم توکلیان از برگزارکنندگان فعال در این عرصه و به عنوان مدیرعامل شرکت آسیا پاسارگاد خاورمیانه به یک جمله کوتاه بسنده کرد: با آرزوی توفیق روز افزون برای همه نمایشگاهی‌ها

۱۴-داوود آدینه از جمله فعالان فرهنگی در صنعت نمایشگاهی نوشت: کسانی که برای دعای باران آمده اند باید چتر داشته باشند. الحمدالله اکسبیز چترش همراهش است.

۱۵-آیت صفایی از فعالان فرهنگی و به عنوان یکی از کارشناسان خبره نمایشگاهی اینطر نوشته است: سعادت شد از غرفه اکسبیز در نمایشگاه صنعت نمایشگاهی بازدید کنم. جا دارد از تلاش مجدانه آقای شهابیان و تیم همراه در جهت اعتلای صنعت نمایشگاهی و خلاقیت در جهت استفاده از فناوری های نوین تشکر و قدردانی کنم.

۱۶-صدقی دبیرانجمن غرفه سازان پای امضایش ثبت کرد: با آروزی موفقیت و پیشرفت غرفه سازی.

۱۷-نصیر بهزاد مدیر روابط عمومی شهرآفتاب از دیگر چهره هایی بود که برای بازدید از نمایشگاه صنعت نمایشگاهی به سایت تهران آمد و پای سند توسعه را با این متن امضا کرد: اکسبیز و مدیران جوانش، راهی را آغاز کرده اند که یقینا می تواند به توسعه و موفقیت روز افزون صنعت نمایشگاهی منجر شود.

۱۸-مهدی جهان‌میرزایی، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی اعتقادش این است: توسعه صنعت نمایشگاهی در نهایت به توسعه کشور منجر خواهد شد. به امید موفقیت.

۱۹-رامین آذرمنش، مدیرعامل شرکت هدیش هم نوشت: همواره پیشرو، با انرژی و خوش فکر! در راه مبارکتان (پیشرفت صنعت نمایشگاهی) دست حق همراهتان.

۲۰-بشیری از پیشکسوتان و بزرگان صنعت نمایشگاهی نیز امضای خودش را اینطور جاودانه کرد: اولین نمایشگاه تخصصی صنعت نمایشگاهی با حضور یکایک مشارکت کنندگان خصوصا غرفه بسیار زیبای اکسبیز به شکوفایی رسیده است.

۲۱-متن یادگاری صالح سپاسدار عضو هیات مدیره انجمن غرفه سازان و مدیر عامل بانیان امید هم از این قرار است: به امید موفقیت خانواده صنعت نمایشگاهی به خصوص جوانان فعال در این عرصه.

۲۲-حسینعلی موبدی از جمله چهره های دلسوز این صنعت نقشه توسعه را  اینطور امضا کرد: افتخاری بود که از نمایشگاه صنعت نمایشگاهی و به طور ویژه از اکسبیز بازدید داشته باشم.

۲۳- کاظم جعفری زاده عضو هیات مدیره انجمن غرفه سازان نوشت: از زحمات برادران شهابیان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

۲۴- کاوه فاضل به عنوان مجری منتخب جشنواره پوسترهای صنعت نمایشگاهی پای امضایش خودش نوشت: آرزوی بهترین ها برای شروع کنندگان سیستم آنلاین.

۲۵-به عظیم دستفال از مجریان کارکشته صنعت نمایشگاهی می رسیم که در این نقشه پهناور نوشته بود: با آرزوی موفقیت و شادکامی

۲۶-افشین غفاری عضو سابق هیات مدیره انجمن غرفه سازان امضایش خودش را اینطور جاودانه کرد: از زحمات ارزشمند برادران شهابیان در جهت توسعه صنعت نمایشگاهی تشکر میکنم. ان شا الله روز به روز شاهد موفقیت شما باشم.

۲۷-محمد ثروتی یکی از فعالان حوزه غرفه سازی در کشور نیز نوشته است: نمایشگاه راه و کاری است که فقط با همکاری و تلاش پیمودنی است.

بودند افرادی که فقط به امضای این سند بسنده کردند و چیز دیگری ننوشتند که از این جمله می توان به ایمان سپاسی مدیر اجرایی لیماک اشاره کرد. برخی امضاها نیز یا بدون عنوان بود و یا خواندن نام صاحب امضا برای ما مقدور نشد.

منبع : پایگاه خبری گسترش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید