نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

حضور اکثر بازدیدکنندگان با اعضای خانواده/ استقبال مردم از غرفه‌های زیارت مجازی و فناوری اطلاعات

دومین روز سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی به پایان رسید.
نخستین نشست این نمایشگاه صبح امروز از سوی موسسه فرهنگی معلا با عنوان آموزش شعر و تصنیف آیینی با حضور محمد صمیمی برگزار شد.
محمد صمیمی پس از اتمام نشست آموزشی، در غرفه خبرگزاری فارس حاضر شد و از این غرفه بازدید کرد.
نشست بعدی در خصوص عملکرد رسانه‌های معاند درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با حضور حسن عابدینی کارشناس مسائل سیاسی برگزار شد که وی نیز در غرفه خبرگزاری فارس حاضر شد و از این غرفه بازدید کرد.
در ساعت ۱۵ مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با حضور پرشور غرفه‌داران، فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و عموم مردم در سالن همایش نمایشگاه برگزار شد.
در این مراسم ابوالحسن فیروز‌آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرمانده سپاه پاسداران، منصور امینی دبیر نمایشگاه و محمد خراسانی‌زاده سخنگوی نمایشگاه به سخنرانی پرداختند.
پس از اتمام مراسم افتتاحیه ابوالحسن فیروز‌آبادی با حضور در غرفه خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
مهدی کوچک‌زاده که برای بازدید از سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی به بوستان گفت‌وگو آمده بود، نیز در غرفه خبرگزاری فارس حاضر شد و در خصوص مسائل مهمی از قبیل تخریب شورای نگهبان توسط برخی از افراد رد صلاحیت شده، عدم حضور در لیست اصولگرایان و ضرورت برگزاری نمایشگاه‌های انقلابی صحبت کرد.
امروز علی‌رغم اعلام قبلی ستاد خبری نمایشگاه، نشست بررسی شعر انقلاب با حضور ناصر فیض و علیرضا قزوه برگزار نشد.
یکی از نکات جالب روز دوم نمایشگاه، استقبال خوب مردم افغانستانی از این نمایشگاه بود و همچنین بازدید گروه‌های گوناگون رسانه‌ای از سراسر کشور در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی بود.
مسئله دیگری که بسیار در دومین روز نمایشگاه خودنمایی می‌کرد حضور اکثر بازدیدکنندگان به همراه خانواده بود. قشر مومن و انقلابی جامعه که با خیال آسوده خانواده خود را برای استفاده از محتوای غنی و سالم راهی نمایشگاه کرده بودند و با رضایت خاطر از نمایشگاه خارج می‌شدند.
همچنین استقبال مردم از غرفه‌‌های فناوری اطلاعات و زیارت مجازی قابل توجه بود.
گفتنی است سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۲۲ بهمن ماه در بوستان گفت‌وگو آغاز شد و تا ۲۷ بهمن ماه ادامه دارد.
نمایشگاه شامل چهار بخش مهم رسانه‌های برخط، پویانمایی، نشر دیجیتال و کودک و نوجوان است؛ علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ از نمایشگاه بازدید کنند.

منبع : فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید