راهنمای تایید مالکیت و تغییر توضیحات بخش دایرکتوری اطلاعات نمایشگاهی

راهنمای تایید مالکیت و تغییر توضیحات بخش دایرکتوری اطلاعات نمایشگاهی
راهنمای تایید مالکیت و تغییر توضیحات بخش دایرکتوری اطلاعات نمایشگاهی

راهنمای تایید مالکیت و تغییر توضیحات بخش دایرکتوری اطلاعات نمایشگاهی:

در بخش دایرکتوری پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران ، اطلاعات به ۲ روش درج می شود . روش اول از طریق خود مالک کسب و کار و روش دوم از طریق خود ما .

در روش اول کاربر پس از ثبت نام در اکسبیز به آدرس (https://exbiz.org/add-directory-listing) مراجعه نموده و فرم مربوطه را پر می نماید . در این روش کاربر از همان ابتدا مالک کسب و کار نیز می باشد. پس از تایید کاربر می تواند مطابق بخش ۶ توضیحات کسب و کار را تغییر دهد.

در روش دوم کسب و کار از قبل ثبت شده است و کاربر باید اعلام مالکیت بنماید تا بتواند توضیحات مربوط به کسب و کار را تغییر دهد. مراحل اعلام مالکیت و تغییر مطابق مراحل زیر است :

۱ – پیدا نمودن کسب و کار ( توصیه ما این است که قبل از اینکه از روش ۱ استفاده نمایید یک بار شرکت خود را در اکسبیز جستجو نمایید ، شاید صفحه از قبل ایجاد شده باشد ).

 

۲ – در این مرحله پس از پیدا نمودن کسب و کار خود بر روی “آیا مالک این کسب و کار هستید؟ کلیک کنید” کلیک نمایید .

 

۳ – در این مرحله اگر به عنوان کاربر از قبل ورود نکرده باشید ، سیستم به صورت خودکار شما را به صفحه ورود هدایت می نماید ، در ضمن اگر در اکسبیز ثبت نام نکرده باشید همینجا می توانید به عنوان کاربر اکسبیز ثبت نام نمایید . اگر از قبل ورود نموده باشید سیستم شما را به پله چهارم هدایت خواهد نمود.

۴ – در این مرحله کافی است توضیحاتی بیان بفرمایید که مالکیت این کسب و کار را به ما اثبات نماید . پس از پر نمودن قسمت دلیل ادعای مالکیت روی دکمه “ثبت اعلام مالکیت ” کلیک نمایید . یکی از موارد مهم برای ما یک کپی از کارت ملی صاحب کسب و کار است که باید از طریق فرم تماس با ما یا تلگرام فرستاده شود.

 

۵ – پس از ارسال این پیغام برای شما نمایان می گردد به این معنی است که در این مرحله مالکیت شما در پروسه تایید قرار گرفته است.

۶ – پس از تایید مالکیت شما در کنار نام کسب و کار شما یک علامت تیک نمایان می شود و اگر کسب و کار را باز نمایید ، عبارت “دارای مالک (تایید شده) ” را در گوشه سمت راست مشاهده می نمایید . در این حالت اگر در گوشه سمت چپ “موس” را حرکت دهید دو “آیکون” نمایان می شود که آیکون سمت چپی توانایی تغییر متن مربوط به کسب کارتان را به شما نشان می دهد و با کلیک بر روی آیکون می توانید اطلاعات مربوط به فرم کسب و کارتان را تغییر دهید .

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “راهنمای تایید مالکیت و تغییر توضیحات بخش دایرکتوری اطلاعات نمایشگاهی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز