تهران – نمایشگاه بین المللی تهران -افتتاح نمایشگاه های لوستر،مبلمان و کشاورزی در نمایشگاه تهران


loster93
صبح امروز چهارشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۳، سه نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :
– چهارمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری ، با حضور افخمی راد معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت و هیات همراه ،
– پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات وفناوری کشاورزی ، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته ، باحضور زند معاون وزیر جهادکشاورزی و رییس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و هیات همراه
و
– بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغهای تزیینی ، با حضور رحمانی از اتحادیه صنف لوستر و چراغهای تزیینی و هیات همراه
در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
همچنین قنبری معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نیز به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شرکت مقامات مذکور را در مراسم های فوق الذکر همراهی می نمودند.
این گزارش حاکی است:
– در چهارمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری
تعداد ۹۸ شرکت ایرانی و ۱ شرکت خارجی از کشور ترکیه در فضایی به متراژ بیش از ۱۸,۰۰۰ متر مربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید صندلی اداری وآمفی تئاتر، میز، کتابخانه، فایل، تجهیزات و لوازم تکمیلی اداری،مبلمان و دکوراسیون اداری، اتوماسیون اداری و نرم افزارهای مرتبط را به معرض نمایش گذاشته اند.
– همچنین در پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات وفناوری کشاورزی،گیاهی ،ارگانیک و صنایع وابسته نیز
۱۲۵ شرکت ایرانی و ۹ شرکت خارجی از۳ کشور جهان شامل : ایتالیا ، ترکیه و چین در فضایی به وسعت بیش از ۷,۰۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع تجهیزات آبیاری، گلخانه، نهاده ها، استخرهای کشاورزی، محصولات گیاهی و ارگانیک فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.
– در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغهای تزیینی هم
۱۹۲ شرکت ایرانی و ۷ شرکت خارجی از۲کشور تایوان و چین در فضایی به وسعت بیش از ۱۹,۰۰۰ متر مربع حضور پیدا کرده و آخرین محصولات خود در زمینه تولید انواع روشنایی ، لوستر و چراغهای تزیینی ، خم پرس و ماشین آلات و ابزارآلات مربوطه را جهت بازدید علاقمندان به نمایش گذارده اند.
لازم به ذکر است این سه نمایشگاه تا روز شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.
منبع

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “تهران – نمایشگاه بین المللی تهران -افتتاح نمایشگاه های لوستر،مبلمان و کشاورزی در نمایشگاه تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز