افتتاح دو نمایشگاه چاپ و پژوهش تهران

افتتاح دو نمایشگاه چاپ و پژوهش تهران
افتتاح دو نمایشگاه چاپ و پژوهش تهران

افتتاح دو نمایشگاه چاپ و پژوهش ۹۶ تهران:

صبح امروز دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، قاضی زاده نماینده و عضو کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه و همچنین هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار کشور با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و غلامی وزیر علوم – تحقیقات و فناوری و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

– در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته

تعداد ۵۵۰ شرکت داخلی و ۱۰۰ شرکت خارجی از ۶ کشور شامل : چین ، آلمان ، ایتالیا ، ترکیه ، اتریش و ژاپن در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۳۷،۹۰۰ مترمربع حضور داشته که انواعماشین آلات و تجهیزات صنعت چاپ ، بسته بندی ، ماشین آلات چاپ را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

– در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار نیز

تعداد ۱۳۲ واحد علمی و پژوهشی در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۵،۰۰۰ مترمربع حضورداشته که در آن واحدهای مختلف دانشگاهی نتایج برسی های پژوهشی و تحقیقات علمی خود را در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار داده اند.

این دو نمایشگاه تا روز شنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

منبع : iranfair

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “افتتاح دو نمایشگاه چاپ و پژوهش تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز