نمایشگاه دام و طیور و نمایشگاه ایران متافو 96 تهران

افتتاح نمایشگاه دام و طیور و نمایشگاه ایران متافو ۹۶ تهران

افتتاح نمایشگاه دام و طیور و نمایشگاه ایران متافو ۹۶ تهران:

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآورده های لبنی و صنایع وابسته:
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآورده های لبنی و صنایع وابسته با حضور ۱۲۳ شرکت خارجی از ۱۹ کشور جهان و ۳۶۶ شرکت داخلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.
در این نمایشگاه شرکتهایی از کشورهای ترکیه، اتریش، چین، فرانسه، اسپانیا ،بلژیک ،ایتالیا، دانمارک ،هلند، آلمان، برزیل ، استرالیا ، هند ، کره، مجارستان، تایوان، رومانی، آرژانتین و ژاپن به همراه شرکتهای توانمند ایرانی اخرین دستاوردهای خودر را در زمینه محصولات تولیدی ، پژوهشی ، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط ، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذائی، انواع خوراک دام و مکمل، ماشین آلات و تجهیزات، داروهای دامپزشکی و ضد عفونی کننده ها، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری ، تجهیزات و ماشین آلات دامپروری و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی را به نمایش گذاشته می شود .
توسعه صادرات غیر نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان ، از دیگر اهداف این نمایشگاه است .


چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری):

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری) با حضور ۴۶۰ شرکت که ۲۷۰ شرکت آن داخلی هستند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.
در نمایشگاه بین المللی ایران متافو ، آلمان، آمریکا، سوئیس، انگلستان، ایتالیا، چین، تایوان، هند، هلند، ژاپن، سوئد، فرانسه، ترکیه، جمهوری اسلوانی، امارات متحده عربی، جمهوری چک، روسیه، اتریش، اسپانیا و کره جنوبی دارند.
سرمایه گذاری و انتقال فناوری دو هدف اصلی برای حضور شرکت های خارجی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو است، شرکت های ایرانی از جای جای کشورمان تولیدات خودشان را از صنایع فولادی گرفته تا صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری به نمایش گذاشته اند.
آشنایی با جدیدترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه ، تبادل اطلاعات بین مشارکت کنندگان و متخصصان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای عرضه شده در بخش صنعت متافو، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های اشتغالزایی و بازاریابی و توسعه صادرات دیگر اهداف برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو تهران است. در طول برگزاری نمایشگاه صنعتگران و صاحبان صنایع استان های مختلف کشور در نمایشگاه حضور می یابند.

قرار است درمدت زمان برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو، چند هیئت تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری نیز از کشورهای مختلف در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از غرفه ها و سالن های نمایشگاهی، با شرکت های داخلی وارد مذاکرات اقتصادی شوند.
مشارکت کنندگان در این نمایشگاه ؛ انواع آهن و فولاد، معدن و صنایع معدنی ، آلومینیوم ، محصولات و ماشین آلات فولادی، مس و روی، قالب سازی، آهن کاری، فر و آلیاژ، فرآورده های نسوز، شیرهای صنعتی، لوازم و کنترل سیالات، فلزات غیر آهنی، ریخته گری، آهنگری، کوره های صنعتی و عملیات حرارتی، نسوزها و سرامیک های صنعتی، ماشین کاری، قالب سازی، متالورژی و صنایع وابسته را به نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاهها از روز دوشنبه ۱۳ آذرماه ۱۳۹۶ آغاز گردیده و تا ۱۶ آذر ماه ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید