تهران – نمایشگاه بین المللی تهران -اطلاعیه مهم ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ

اطلاعیه مهم ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ

استقبال بی‌نظیر اهالی صنف از نمایشگاه الکامپ بیستم مهر تایید دیگری بود بر فرمایش تاریخی امام راحلمان که فرمودند: “کار مردم را به مردم واگذار کنید”.

در حالی که هنوز آماری از میزان متقاضیان غرفه‌های زیر ۲۰۰ مترمربع وجود ندارد، آمار ثبت درخواست متقاضیان غرفه‌های بیش از ۲۰۰ مترمربع نشان از پیشی گرفتن متراژ این نمایشگاه از همه الکامپ‌های پیشیـن دارد. این شاید برای هر مجری و برگزارکننده‌ای یـک فرصت بی‌بدیل تعبیر و آرزویی دست نیافتنی باشد، به همین دلیل برای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که سرمایه‌ای جز پشتیبانی و اعتماد اعضای خود ندارد، مسوولیتی دوصد چندان ایجاد می‌کند.

از این رو مسوولان سازمان اعم از کمیته اجرایی منصوب شورای مرکزی، شورای مشورتی و تیم اجرایی الکامپ را اعتقاد بر این است که باید ساز و کاری تعبیه گردد که با شفافیت هرچه تمام‌تر موضوعاتی نظیر جانمایی، ثبت‌نام و میزان دریافتی ریالی و ارزی از غرفه‌داران را منعکس و از هرگونه شائبه‌ای در برخورد دو و یا چندگانه با مشارکت‌کنندگان جداً پرهیز گردد.

پس اگر برای شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی، نمایشگاه الکامپ یک نمایشگاه از هشتاد نمایشگاهی است که هر ساله در تهران برگزار می شود، برای آحاد صنف این رویداد مظهر تجلی توان فناوری اطلاعات است که عدم و یا بهره‌گیری کم از آن مسایل و مشکلات بسیاری برای کشور پدید آورده است. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نه در قامت یک مجری که نفع و ضرر اقتصادی از برگزاری یک نمایشگاه هدف اصلـی آن باشد که به عنوان متولی و تکیه‌گاه بخش خصوصی مـی‌خواهد آنچه برگــزار می‌شود در سطح استانداردهای بین‌المللی، در شان ملت بزرگ ایران و صنف شایسته و فهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات باشد.

بنابراین مسایلی همچون میزان نرخ غرفه‌ها، چگونگی جانمایی و نحوه دریافت بخش ارزی از مشارکت‌کنندگان را نه به عنوان یک مساله فرعی که کلید اصلی شفافیت و سلامت برگزاری نمایشگاهی در طراز جهانی تلقی می‌کند.

با توجه به تلاش‌های صادقانه و ستودنی آقایان مهندس جهانگرد ریاست سازمان فناوری اطلاعات ایران و مهندس افخمی رییس محترم سازمان توسعه تجارت ایران جا دارد در نشستی بزرگ و با حضور کلیه صاحب‌نظران و متقاضیان مشارکت در الکامپ بیستم و برای رسیدن به ایده‌آل برگزاری نمایشگاهی که موجب تقویت غرور ملی گردد گرد هم‌آییم. ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ از متقاضیان تقاضا دارد در سطح مدیران ارشد در این هم‌اندیشی بزرگ صنفی حضور یابند.

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ

نشانی: تهران، خیابان شیخ بهایی جنوبی، خیابان ایران شناسی، خیابان نهم، مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی، سالن آمفی تئاتر

زمان: از ساعت ۱۶ الی ۱۹ روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۹/۰۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید