همين نمايشگاه بين المللي صنعت آرد و نان

افتتاح نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

صبح امروز یکشنبه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۴ نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:
نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان با حضور دکتر قنبری معاون وزیر کشاورزی،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران و هیات همراه ،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر صنعت – معدن و تجارت،رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.
تعداد ۹۵ شرکت داخلی و ۲۷ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان شامل : آلمان، اسپانیا، بلاروس، بلژیک، ترکیه، سوئیس، سوئد، فتلاتد، دانمارک، کره جنوبی ، هلند، لبنان و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۸,۷۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع نان صنعتی و ماشین آلات مربوطه – معرفی تولید کنندگان آرد و ماشین آلات مرتبط – خمیر مایه و بهبود دهنده – سازندگان سیلو – تجهیزات آزمایشگاهی و مشاوران صنعت نان و صنایع بسته بندی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.
این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۴ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

منبع : وب سایت رسمی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید