سومین نمایشگاه تراکنش در بوستان گفتگوی تهران

سومین نمایشگاه تراکنش در بوستان گفتگوی تهران افتتاح شد

افتتاح سومین نمایشگاه تراکنش در بوستان گفتگوی تهران:

مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه تراکنش با حضور مهمانان داخلی و خارجی امروز دوم آبان ماه در بوستان گفت‌و‌گو در محل در مجتمع نمایشگاه شهر برگزار شد. در ابتدای این مراسم محمدمراد بیات مدیرعامل مرکز فابا و دبیرکل نمایشگاه ترکنش و کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان به ایراد سخنانی پرداختند.
کاتب عضو هیئت‌رئیسه مجلس و کریمی نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، خالقی مدیرعامل سداد، مرآت نیا مشاور مدیرعامل بانک آینده، مقدم مدیرعامل بانک تجارت، لگزایی قائم‌مقام بانک ملت، ندیمی بوشهری معاون وزیر اقتصاد، جوادی مدیرعامل موسسه ملل و قادری مدیرعامل شاپرک از مهمانان و سخنرانان مراسم افتتاحیه هستند.
این نمایشگاه در سال ۹۵ با موفقیت برگزار شد و توانست فعالان این عرصه را دور هم جمع کند و در رویداد ۲۰۱۷ ITE هم بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های پرداخت (PSPها)، تولید‌کنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار در صنعت بانک‌داری و پرداخت، شرکت‌های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی‌، سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی‌، ارائه‌دهندگان خدمات و راه‌کارهای پرداخت الکترونیک و شرکت‌های تازه کار و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی حضور دارند.
نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017) با ۳ سمینار با عناوین «تحول بانکی»، «پرداخت همراه» و «فناوری های مالی»؛ ۳ نشست تخصصی با عناوین «استانداردهای جهانی بانکداری»، «تحولات فرآیند های بانکی» و «فناوری های نوین بانکی» و ۳ کارگاه آموزشی با عناوین «اینترنت اشیاء»، «داده های عظیم» و «بلاک چین» به همراه ۴۰ کارگاه معرفی محصول برای مخاطبان این حوزه برگزار خواهد شد.
همزمان با این نمایشگاه، جشنواره بزرگ «فین تک ایران» با حضور شرکت های استارت آپی، مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاران خطرپذیر، برپا خواهد شد. همچنین پیش بینی می شود ۹۰ سخنران از فعالان حوزه بانکداری الکترونیک، در نمایشگاه حضور داشته باشند و به تبادل اطلاعات با مخاطبان علاقه مند در این حوزه بپردازند.
نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017) به همراه جشنواره بزرگ فین‌تک ایران از دوم تا چهارم آبان ماه در مجتمع نمایشگاه شهر (بوستان گفت‌و‌گو) برگزار می‌شود.
منیع : پایگاه خبری خرد و کلان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید