برگزاری دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران


dam
صبح امروزیکشنبه ۴ آبان ماه ۱۳۹۳، دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش امور رسانه های روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی تهران:
– سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ، با حضورحجتی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه ،
و
– دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ، با حضور تشکری معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و هیات همراه ،
در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
این گزارش حاکی است:
– در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ۳۴۷ شرکت داخلی و ۵۰ شرکت خارجی از ۱۷ کشور جهان شامل آمریکا، آلمان،استرالیا، اسپانیا، اکراین، ایتالیا، برزیل، بلژیک، تایوان، ترکیه، دانمارک،چین، سوئیس، فرانسه،مالزی، هند و هلند در فضایی به مساحت تقریبی ۳۵,۰۰۰ مترمربع اقدام به ارایه آخرین دستاوردهای خود در زمینه انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری،خورک و مکمل های غذایی دام،طیور و آبزیان،دارو ،واکسن و موادبیولوژیک و….. نموده اند.
– در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری نیز ۱۷۰ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی از ۷ کشور جهان شامل آلمان- ایتالیا-سوئد-فرانسه-چین-ژاپن و کره در فضایی به مساحت ۲۰,۰۰۰ مترمربع دستاوردهای خود را در بخشهای حمل ونقل عمومی شامل : ناوگان حمل و نقل عمومی،خودروهای سنگین،اتوبوس،مینی بوس و….صنایع ریلی،خدمات حمل ونقل عمومی و جاری خودروهای مخصوص(پلیس،امداد و نجات،تاکسی…)کانکس،لیفتراک،آسانسور و پارکینگ،سیستمهای مخابراتی و ماهواره ای
و
بخش خدمات شهری شامل : ماشین آلات خدمات شهری ،ابزار وادوات،تجهیزات و قطعات وابسته ،ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی،امور ایمنی وحفاظت،بازیافت،ماشن آلات زمستانی(برف روب ونمک پاشو..)خدمات عمران شهری،تکنولوژی نور رسانی،زیبا سازی ومبلمان شهری،پارکها وسبز وتجهیزات وابسته،معماری شهری،کاهنده آلودگی و زیست محیطی،تاسیسات و عمران شهری خدمات فنی ومهندسی و مشاوره ای،خانه پیش ساخته،پروژه ها و فرصتهای سرمایه گذاری در کلان شهرها،دستاوردها ونیازهای شهرداری های کشور،نرم افزار و سخت افزار ونشریات تخصصی مربوطه به معرض نمایش گذاشته اند.
قابل ذکر است این دو نمایشگاه تا تاریخ ۷ آبان ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

منبع : سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “برگزاری دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز