افتتاح سه نمایشگاه آب و فاضلاب،ایپاس و تلکام در تهران

افتتاح سه نمایشگاه آب و فاضلاب،ایپاس و تلکام در تهران:

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( ایران تلکام ۲۰۱۷ ):

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( ایران تلکام ۲۰۱۷ ) با حضور جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور معاون وزیر نیرو و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
تعداد ۲۲۵ شرکت داخلی و ۱۰۲ شرکت خارجی از ۱۷ کشور آلمان، اسلونی، انگلستان، اوکراین، ایتالیا، تایوان، چین، روسیه، ژاپن، سوئیس، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کانادا، لتونی، نروژ و یونان در فضایی نمایشگاهی به وسعت ۰۰۰،۳۲ مترمربع حضورداشته که انواع انواع سیستمها ،تجهیزات و سرویسهای مخابراتی و ارتباطات را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.
این نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب:
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب به عنوان بزرگ ترین رویداد مخابراتی کشور با حضور اپراتورها، شرکت‌های داخلی و خارجی، تولید کنندگان و صاحبان کسب و کار در حوزه سیستم‌ها، تجهیزات و سرویس‌های مخابراتی و ارتباطات توسط محمد جواد آذری جهرمی– وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – افتتاح شد.
در تلکام ۲۰۱۷ تعداد ۲۷۰ شرکت داخلی و ۱۱۸ شرکت خارجی از ۱۸ کشور جهان شامل اتریش، آلمان، آذربایجان، اسپانیا، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، ژاپن، دانمارک، سوئیس، سوئد، چین، فرانسه، هندوستان، کانادا، کره جنوبی و مجارستان در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۸۰۰،۳۰ مترمربع حضورداشته که انواع لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه آب، فیلتراسیون و آب شیرین کن، شیرآلات، اتوماسیون و سیستم ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی و سیستم های اندازه گیری، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات فلزی را در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار داده اند.
این نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس ۹۶) :
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس) صبح دوشنبه بیست و چهارم مهر با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مصلی امام خمینی(ره) افتتاح شد. سردار اشتری در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: امروزه تردیدی نیست فناوری اطلاعات و ارتباطات بر سر راه، فرهنگ، رسانه، صنعت، اقتصاد و حتی اخلاق و اندیشه را دستخوش تغییرات عمیق کرده است، از این رو فناوری، جزء لاینفک در امنیت و ثبات آن است.
در ایپاس ۲۰۱۷ ، ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۸ کشور آخرین دستاورد‌های خود را در ۳۷۰ غرفه به نمایش گذاشتند.همچنین امسال غرفه محصولات داخلی از جمله شرکت‌های دانش بنیان در ۲۷ غرفه به نمایش گذاشته شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید