امتیاز ویژه برای غرفه های برتر نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

امتیاز ویژه برای غرفه های برتر نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها
امتیاز ویژه برای غرفه های برتر نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

امتیاز ویژه برای غرفه های برتر نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها:

مهران عباسی انارکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: امسال نیز همانند سال گذشته غرفه های برتر نمایشگاه انتخاب و از آنها تقدیر خواهد شد.
قائم مقام نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها اضافه کرد: درصورت امکان نرم افزاری، این رسانه ها در جانمایی نمایشگاه مطبوعات سال آینده در اولویت قرار گرفته و همچنین می توانند در طرح اشتراک نیم بهاء مطبوعات، بدون نوبت پذیرش شوند.
وی اظهار داشت: مقرر شده علاوه بر غرفه های برتر، از ۵۰ غرفه فعال بخش خصوصی در طول برگزاری نمایشگاه نیز تقدیر شود.
عباسی انارکی در عین حال گفت: با هدف ارتقای کیفی فعالیت های مطبوعاتی، تقویت ارتباط موثر و دوسویه میان رسانه ها و مردم و همچنین حمایت از فعالیت رسانه های بخش خصوصی، از ۵۰ رسانه گروه های ۹ گانه نمایشگاه که در جدول شاخص های ارزیابی غرفه برتر، امتیاز بالاتری نسبت به سایرین کسب کنند، از یک تا ۵ میلیون تومان (بر اساس امتیاز کسب شده) هدیه نقدی درنظر گرفته شده که پس از پایان نمایشگاه و تا ۱۰آذر ماه به آنها پرداخت خواهد شد.
قائم مقام نمایشگاه مطبوعات اضافه کرد:براین اساس در گروه موسسات مطبوعاتی، ۳ غرفه، نشریات استانی و منطقه ای ۷ غرفه، روزنامه های سراسری ۴ غرفه، دین و اندیشه ۳ غرفه، فرهنگی و هنری و سیاسی – اقتصادی و آموزشی – تخصصی هر کدام ۹ غرفه و در گروه عمومی و خانواده نیز از ۶ غرفه فعال تقدیر خواهد شد.

** انتشار شیوه نامه انتخاب غرفه برتر
قائم مقام نمایشگاه مطبوعات همچنین در ادامه از انتشار شیوه نامه انتخاب غرفه برتر این دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها خبر داد و گفت: این شیوه نامه به تصویب شورای سیاستگذاری بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات رسیده است.
عباسی انارکی افزود: براساس این شیوه نامه روز پایانی نمایشگاه و در هر یک از ۹ گروه اصلی نمایشگاه، از یک غرفه به عنوان برتر (مشروط به کسب حداقل ۵۰ امتیاز) توسط هیأت انتخاب معرفی می شود که بر این اساس خبرگزاری ها، روزنامه ها، مؤسسات مطبوعاتی، رسانه های محلّی، دین و اندیشه، آموزشی – تخصصی، سیاسی- اقتصادی، عمومی-خانوادگی/ فرهنگی و هنری و در سایر بخش ها به دلیل پایین بودن نسبی تعداد غرفه ها، انتخاب غرفه صورت نمی گیرد.

** شاخص های انتخاب غرفه برتر:
عباسی انارکی در ادامه به شاخص های انتخاب غرفه برتر هم اشاره کرد و گفت: طراحی و دکوراسیون غرفه (بسته به نوع مالکیت رسانه)، برنامه های غرفه و خلاقیت در ارائه خدمات مرتبط با زمینه رسانه، همکاری با ستاد نمایشگاه و رعایت آیین نامه، میزان بازدید مخاطبان و استقبال از غرفه ها، برنامه های جانبی که قبلاً به بروشور رسمی نمایشگاه داده و اجرا شده باشد، نظرسنجی های ستاد نمایشگاه، تبلیغات و اطلاع رسانی برای نمایشگاه یا غرفه ، حضور مدیران و اعضای تحریریه در غرفه در روزهای برگزاری از جمله شاخص های درنظر گرفته شده برای این انتخاب به شمار می آیند.
قائم مقام نمایشگاه مطبوعات در ادامه با اشاره به اینکه این شاخص ها توسط اعضای هیأت هفت نفره انتخاب و ارزیابی می شوند، از مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، مدیر کل مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه، شورای هماهنگی تشکل های صنفی مدیریتی شامل شرکت تعاونی مطبوعات، انجمن صنفی روزنامه های غیردولتی، انجمن مدیران مسئول نشریات کشور، انجمن نشریات کشاورزی و انجمن صنفی مدیران رسانه ها به عنوان اعضای این گروه نام برد.
بیست ویکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها ۱۶ تا ۲۲ آبان ماه ۹۴ با شعار نقد منصفانه ، پاسخ مسئولانه با حضور موسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.

منبع : ایرنا

درباره: Exhibition Expert

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “امتیاز ویژه برای غرفه های برتر نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی