افتتاح سه نمایشگاه حمل و نقل هوایی، نوشیدنیها و شیرینی و شکلات ۹۶ تهران

افتتاح سه نمایشگاه حمل و نقل هوایی، نوشیدنیها و شیرینی و شکلات 96 تهران
افتتاح سه نمایشگاه حمل و نقل هوایی، نوشیدنیها و شیرینی و شکلات ۹۶ تهران

افتتاح سه نمایشگاه حمل و نقل هوایی، نوشیدنیها و شیرینی و شکلات ۹۶ تهران:

سه نمایشگاه بین المللی با عناوین اولین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی (Aeropersia) ، هشتمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها ، چای، قهوه و صنایع وابسته (همچنین دومین نمایشگاه بین المللی لبنیات و صنایع وابسته) و شانزدهمین نمایشکاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران با حضور شریعتمداری وزیر صنعت – معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران  افتتاح شد که دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز شریعتمداری را در این مراسم همراهی نمودند.


اولین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی( (Aeropersia ):

در اولین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی( (Aeropersia ) تعداد ۶۴شرکت داخلی و ۱۰شرکت خارجی ازکشورهای اسپانیا، آلمان، ایتالیا، چین، فرانسه ، یونان با فضای نمایشگاهی به وسعت ۷۹۵۰ مترمربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه لجستیک، طراحی و ساخت قطعات هواپیما و تعمییر و نگهداری هواپیما و تجهیزات فرودگاهی را در معرض دید عموم قرار می دهند.


هشتمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها ، چای، قهوه و صنایع وابسته و دومین نمایشگاه بین المللی لبنیات و صنایع وابسته :

در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها ، چای، قهوه و صنایع وابسته و دومین نمایشگاه بین المللی لبنیات و صنایع وابسته نیز تعداد ۱۰۱شرکت ایرانی و ۲ شرکت خارجی از ۴ کشور جهان شامل آلمان، ارمنستان ایتالیا، اندونزی در فضایی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش از صنایع کشورمان جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع نوشیدنیها، قهوه، چای، کنستانتره، افزودنی های خوراکی مجاز و ماشین آلات وابسته را به معرض نمایش گذاشته اند.


شانزدهمین نمایشکاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران:

در همچنین در شانزدهمین نمایشکاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران تعداد ۳۳۸ شرکت داخلی و ۶۸ شرکت خارجی از ۵ کشورجهان شامل : آلمان، اسپانیا، امارات، اتریش، ترکیه در فضای نمایشگاهی به وسعت ۳۷۰۹۱ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید مواداولیه،ماشین آلات و صنایع وابسته به شیرینی و شکلات،محصولات نهایی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این بخش به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

شایان ذکر است :

این نمایشگاهها تا روزدو شنبه ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

منبع : iranfair ، عکس : کانال اخبار نمایشگاه ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “افتتاح سه نمایشگاه حمل و نقل هوایی، نوشیدنیها و شیرینی و شکلات ۹۶ تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز