معرفی فرصت های سرمایه گذاری صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات به سرمایه گذاران خارجی

معرفی فرصت های سرمایه گذاری صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات به سرمایه گذاران خارجی

معرفی فرصت های سرمایه گذاری صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات به سرمایه گذاران خارجی:

در سمینار معرفی فرصت های سرمایه گذاری صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات به سرمایه گذاران خارجی که ظهر روز جاری در محل نمایشگاه جیتکس برگزار شد، مسوولان زمینه های سرمایه گذاری در این حوزه را تشریح کردند.
در این سمینار روح الله استیری مدیرکل توسعه کسب و کار بین المللی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری هدف اصلی معاونت علمی را در حمایت از برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه تخصصی، صادرات محصولات«های تک» و تعریف همکاری مشترک در بخش خارجی اعلام کرد.
مرتضی موسویان رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال نیز باارایه گزارشی از وضعیت فناوری اطلاعات در ایران از سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در این بخش دعوت کرد.
یادآور می شود، نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاور میانه موسوم به ‘جیتکس’ همه ساله در کشور امارات متحده عربی در شهر دبی، در مرکز تجارت جهانی این شهر برگزار می شود. در این نمایشگاه کشورهای مختلف جهان به ارائه دستاوردهای گوناگون خود می پردازند. محصولاتی در زمینه های دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، الکترونیک و مخابرات، ماهواره و ارتباطات بی سیم، کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)، سیستم های مداربسته، دوربین های فیلم برداری و عکسبرداری، تلویزیون های غول پیکر و خلاصه آنچه که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از آن یاد می شود.
این نمایشگاه اولین بار در سال ۱۹۸۱ با هدف در اختیار گرفتن دروازه ی جدیدی جهت ایجاد کسب و کار در زمینه ICT برای مناطق آسیای میانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا، در شهر دوبی برگزار گردید. این امر محیطی جذاب برای ارائه کنندگان صنعت ICT فرصتی فراهم آورد تا با ارائه ی مستقیم محصولات خود در این بازار نوظهور سود مالی شرکت های خود را بالا ببرند.

منبع : ایرنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید