نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان

گشایش سومین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان و جشنواره مادر و نوزاد

رویدادی بزرگ در حوزه کودک و نوجوان در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر

گشایش سومین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان و جشنواره مادر و نوزاد

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، به گفته مدیر عامل این شرکت، از روز دوشنبه ۱۳ مهرماه محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر میزبان برترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان بازی های فکری، اسباب بازی، کتابهای کمک آموزشی و سایر تجهیزات مربوط به رشد فکری و ذهنی کودکان خواهد بود. تا در فضایی به گستره ۳۰۰۰ متر مرع گامی بلند در راستای آشنایی کودکان این مرز و بوم با جدیدترین فن آوری ها و دستاوردها در حوزه کودک و نوجوان بردارند.
آقای ابراهیمی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف پرورش خلاقیت فکری و ذهنی کودکان و نوجوانان و ترغیب آنها به مطالعه برگزار شده است گفت: یکی از مهمترین مولفه های دستیابی به توسعه متوازن و پایدار، تقویت بنیه فکری و ذهنی کودکان است و امیدواریم تا مشارکت مجموعه نهادهای دخیل در امر پرورش قوای فکری و علمی کودکان شاهد موفقیت بیش از پیش کودکان و نوجوانان استان بوشهر در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.
وی با اشاره به همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل آموزش و پرورش و بخش آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان در برپایی نمایشگاه یاد شده گفت: برگزاری کارگاههای قصه درمانی و ارائه متدهای نوین تقویتی و آشنایی کودکان و نوجوانان با قوانین راهنمایی و رانندگی و برگزاری جشن های شبانه ویژه کودکان و اجرای نمایش عروسکی با موسیقی از دیگر بخش های این نمایشگاه است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر اضافه کرد: جشن بزرگ پرواز بادبادک ها نیز امسال همزمان با ۱۶ مهرماه(روز ملی کودک) با حضور پر نشاط کودکان و نوجوانان بوشهری در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان برگزار خواهد شد.
گفتنی است این نمایشگاه از ۱۳ لغایت ۱۷ مهرماه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۲ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر دایر می باشد.

منبع : روابط عمومی نمایشگاه بین المللی بوشهر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید