دعوت به مشارکت در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در استانبول - ترکیه

دعوت به مشارکت در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در استانبول – ترکیه

دعوت به مشارکت در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در استانبول – ترکیه:

 عنوان نمایشگاه : در نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در استانبول – ترکیه
 تاریخ برگزاری : ۲۸-۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی  برابر با ۳ لغایت ۶ آبان ماه ۱۳۹۶
 مجری :شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران – Iran International Exhibitions Co 
 گروه های کالایی قابل عرضه در نمایشگاه:
کلیه گروه کالایی ساختمان- محصولات بهداشتی، سلولزی و شوینده- شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی – خدمات فنی و مهندسی- لوازم خانگی و اداری- لوازم آشپزخانه- فرآورده های  نفتی – تجهیزات صنعت نفت- محصولات پتروشیمی، محصولات و مواد پلیمری- وسایل نقلیه موتوری و قطعات یدکی- فلزات آهنی و غیرآهنی- محصولات معدنی – گروه کالایی خودرو – قطعات و ملزومات خودرو- صنایع و مواد غذایی – ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و محصولات باغی و کشاورزی – کودهای ارگانیک – صنایع متالورژی -صنایع هوایی، مناطق آزاد تجاری، توریسم- محصولات فرهنگی و هنری، فرش و تابلو فرش – صنایع چوب- لوستر
 هزینه های مربوط به مشارکت:
هزینه مشارکت به ازای هر مترمربع درسالن سرپوشیده ۴/۵۰۰/۰۰۰ ریال می باشد. ( با احتساب ۴۹% تخفیف نمایشگاهی)
حداقل متراژ غرفه ها ۱۵متر مربع درسالن سرپوشیده تعیین گردیده است که شامل ساخت و ساز غرفه با رعایت استانداردهای نمایشگاهی و تجهیزات -یک عدد میز- دو عدد صندلی – روشنـایی – پریز- کف پوش وسردرب نویسی غرفه هـا می باشد.
هزینه اجاره بهای غرفه می بایست به شماره حساب ۲۱۷۵۷۹۹۰۰۱۰۰۲ سیبا بانک ملی شعبه نمایشگاه بین المللی به نام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی واریز گردد.جهت نیــاز به کسب اطلاعات کاملتر لطفا  با تلفن های ۲۱۹۱۲۳۷۶-۲۱۹۱۴۱۴۶-۲۱۹۱۲۶۵۱ – نمابر  ۲۲۶۶۲۶۹۶   تماس حاصل فرمایید
 زمان بندی مشارکت:
آخرین مهـلت دریافت اطلاعات و تکمیل و تسلیم فرمها و واریز وجه نمایشگاه : ۹۶/۶/۲۳
آخرین مهلت تحویـل کـالا به انضمام مدارک موردنیاز  به انبار نمایشگاه های خارجی : ۹۶/۶/۲۶

 دانلود فرم های مربوط به مشارکت و سایر اطلاعات با کلیک بر روی این متن

درباره استانبول :
در سال های اخیر برای بازرگانان ایرانی یک مثال دم دستی از موفقیت و پیشرفت، ترکیه و تجارت آن بوده است. هر جا پای مقایسه یا سرعت رشد به میان آید همسایه غربی ترک نشین می تواند الگوی خوبی برای معرفی باشد. در این میان استانبول (قلب تاریخی، اقتصادی و فرهنگی ترکیه ) که پایتخت تجاری این کشور به حساب می آید (شهری با ۴۰۰ هزار میلیارد تومان تولید ثروت) تبدیل به آرمان شهر بازرگانان شده است. استانبول برای برخی بهشت تفریح است و برای برخی بهشت کسب و کار. دروازه شرق و غرب را هم باید به این القاب اضافه کرد ،البته سند جغرافیایی اروپایی بودن ترکیه هم می باشد. با بخش شهری خود در آن سوی دریا.
استانبول شهری است در غربی ترین نقطه ترکیه. شهری که تنگه بسفر آن را به دو قسمت تقسیم کرده است. یکی بخش آسیایی، که تاریخی و فرهنگی است و دیگری بخش اروپایی که بیش از هر چیز مدرن بودنش به چشم می آید. تنگه بسفر دریای سیاه و مرمره را به یکدیگر وصل می کند. قرار گرفتن در این نقطه جغرافیایی برای استانبول منافع بسیاری داشته است. سالانه ۵۵ هزار کشتی از تنگه بسفر می گذرد. این بدان معناست که بسفر سه برابر کانال سوئز بار ترافیکی دارد.
آمار نفت مبادله شده در این تنگه به ۲۰۰ میلیون بشکه در سال می رسد. این را هم باید در نظر بگیرید که ۶۰ درصد واردات و ۴۶ درصد صادرات ترکیه از طریق دریا انجام می شود و در این میان، بندر استانبول نقش خاصی دارد و به طور کلی ۵۶ درصد صادرات و ۶۰ درصد واردات ترکیه از طریق استانبول انجام می شود. قریب به سه درصد تجارت دریایی کانتینری دنیا هم از طریق این بندر انجام می شود.
جغرافیا از نظر ساعت کاری هم روی استانبول تاثیر داشته است؛ به طوری که ۴ ساعت از کار این شهر مطابق با ساعت کاری آسیاست و ۳ ساعت مطابق با اروپا. روزانه ۶۰ هزار نفر از طرف آسیایی به اروپایی و بالعکس رفت و آمد می کنند و برای رفتن از طرف اروپایی به آسیایی می توانند از کشتی یا دو پل ساخته شده استفاده کنند.
استانبول یعنی صنعت یعنی کار!
استانبول صنایع فراوانی دارد و در حقیقت صنعت است که برگ برنده اول اقتصادی در این شهر است. آمارها نشان می دهند ۲۸ درصد کالاهای تولید شده ترکیه در این شهر ساخته می شوند. مطابق آمار، ۲۰ درصد کارگران صنایع و ۳۸ درصد فضای کاری صنعتی در ترکیه در این شهر واقع شده است. پنبه، ابریشم، میوه، روغن زیتون و تنباکو از مهمترین محصولات کشاورزی هستند و فرآوری غذا، تولیدات نفتی، پلاستیک، سیم فلزی، چرم، مواد شیمیایی، ابزارهای الکترونیکی، پارچه، ماشین آلات صنعتی و کاغذ و محصولات کاغذی، از کارخانه های مهم تولیدی این شهر به شمار می آیند. به این لیست باید حضور پرتعداد صنایع داروسازی را هم اضافه کرد.
رونق بانک ها و بیمه ها
اما وضع استانبول در بخش تجارت و تبادلات مالی هم روبراه است. بازار بورس آن در سال ۱۹۸۶ و بازار طلای آن در ۱۹۹۵ تاسیس شده است. شعبه مرکزی همه بانک های خصوصی و ۲۱ درصدکل شعب بانکی و تقریبا تمام شرکت های بیمه ترکیه در این شهر واقع شده اند. آمارها نشان می دهد که ۳۵ درصد سرمایه جمع آوری شده و ۲۲ درصد منابع اعتباری ترکیه به شهر استانبول برمی گردد. مطابق آمار ، استانبول ۵۵ درصد کل تجارت ترکیه و ۴۵ درصد تجارت آبی آن را انجام می دهد. ۲۱ درصد تولید ناخالص ملی کشور هم به این شهر مربوط می شود. استانبول در بررسی موسسه بروکینگز در سال ۲۰۱۰، عنوان سریع ترین رشد اقتصادی کلان شهرهای جهان را نیز به دست آورد. آمار دیگری حاکی از این است که این شهر، در بودجه سالانه ترکیه سهم چهل درصدی دارد. حجم کل تولیدناخالص داخلی استانبول در سال ۲۰۰۸، ۱۸۲ میلیارد دلار بوده است.
تمدن اسلامی، دلارهای توریستی
در گروه خدماتی باید بیش از همه از صنعت توریسم یاد کرد. بخش بزرگی از حجم ۲۵ میلیونی گردشگران ترکیه از استانبول وارد کشور می شوند و از این شهر نیز به عنوان یک مقصد توریستی مهم بازدید می کنند. شاهد این امر، رقم ده و نیم میلیون نفر گردشگری است که در سال ۲۰۱۱ از دتو فرودگاه استانبول وارد این کشور شده اند. آمار سال ۲۰۱۰ هم رقم ۷ میلیون گردشگر را برای این شهر ثبت کرده است که این شهر را به دهمین شهر پربازدید در جهان تبدیل می کند. ساحل و جذابیت های دریایی در کنار آثار دوره تمدن اسلامی و دوره حکومت عثمانی، در کنار موزه ها و مراکز تفریحی و خرید، از زمره جذابیت های استانبول برای بازدیدکنندگان است. گفته شده که ۱۴ موزه از ۱۵۳ موزه ترکیه در این شهر واقع شده است و ۳۴ درصد کل اشیاء نمایش داده شده در موزه های ترکیه، در موزه های استانبول جای دارند.

پربازدیدترین مکان در این شهر، مسجد ایاصوفیه و موزه کاخ توپکای هستند که درآمدی ۳۰ میلیون دلاری در هر سال دارند. استانبول همچنین به عنوان یکی از مقاصد برتر برای گردشگری کنفرانس در جهان معرفی شده است. برای این منظور سه مرکز مجزای کنفرانس در این شهر تاسیس شده است که مجموعا ظرفیت پذیرش ده هزار نفر در یک زمان مشترک را داراست.
شهر میلیاردرها
البته انتقاداتی هم به این شهر و اقتصاد آن وارد شده است، از جمله اینکه توزیع درآمد در شهر به درستی انجام نشده است. بررسی ها نشان می دهد ۲۰ درصدافراد با درآمد بالا در این شهر، حدود ۶۴ درصد درآمد را در اختیار دارند؛ در صورتی که ۲۰ درصد افراد با درآمد پایین، تنها ۴ درصد درآمد را دارا هستند. مجله فوربس هم آماری از میلیاردرهای این شهر منتشر کرد که طبق آن، استانبول از لحاظ داشتن میلیاردر در رده چهارم جهان بود. در این فهرست، استانبول ۳۴ میلیاردر داشت.
اما هزینه های زندگی در استانبول چگونه است؟ در گزارش سال ۲۰۱۲ موسسه مرکر، استانبول بعد از ۷۸ شهر جهان، در رده هفتاد و نهم گرانترین شهرهای جهان ایستاده است. در حال حاضرحداقل قیمت اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز استانبول ۱۰۰۰ لیر یا یک میلیون و هشتصد هزار تومان است.

مکان برگزاری نمایشگاه :

 نام مکان : مرکز نمایشگاهی CNR استانبول
 تلفن : ۹۰۲۱۲۴۶۵۷۴۷۴+
فکس : ۹۰۲۱۲۴۶۵۷۴۷۶+
آدرس : CNR EXPO- YESILKOY- BAKIRKOY- ISTANBUL
آدرس :  استانبول- باکر کوی – یشیلکوی – مرکز نمایشگاهی سی ان آر ( CNR EXPO)
 وب سایت : cnrexpo.com
[googlemap src=”https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d385217.13360540924!2d28.630664!3d41.036!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14caa36fc0dd4257%3A0x49af8954479e96dc!2zWWXFn2lsa8O2eSBNYWhhbGxlc2ksIENOUiBFeHBvLCAzNDE0OSBCYWvEsXJrw7Z5L8Swc3RhbmJ1bCwgVHVya2V5!5e0!3m2!1sen!2sir!4v1502264877443″]

 

نمایشگاه بین المللی CNR استانبول (ترکیه):

نمایشگاه بین المللی CNR استانبول (ترکیه)

نمایشگاه بین المللی CNR استانبول (ترکیه)

نمایشگاه بین المللی CNR در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده است.
نمایشگاه CNR یکی از سازمان دهندگان تجارت پیشرو و عادلانه در جهان با بیش از ۳۰ سال تجربه در صنعت است.
مرکز نمایشگاهی CNR استانبول در قسمت اروپایی شهر استانبول، در حاشیه شهر به فاصله ی ۱۵ کیلومتری استانبول واقع شده است.
مرکز نمایشگاهی CNR استانبول بزرگترین مرکز نمایشگاهی بین المللی در اروپا و آسیا با ۵۰۰ پرسنل حرفه ای است.
این مکان برای ترویج تجارت بین المللی و تجارت جهانی و برگزاری نمایشگاه خدمات ارائه می دهد.
ماموریت این مرکز نمایشگاهی ایجاد یک هویت مدرن و بین المللی برای صنعت نمایشگاه ترکیه است و در حال حاضر بیش از ۵۰ نمایشگاه بین المللی در این مکان برگزار می شود.
۱۵۰۰۰۰ متر فضای سرپوشیده دارد و ۱۲۰۰۰۰ متر فضای باز با قابلیت انعطاف پذیری دارد.

نمایشگاه بین المللی CNR استانبول (ترکیه)

نمایشگاه بین المللی CNR استانبول (ترکیه)

این نمایشگاه دارای سیستم الکترونیکی پارکینگ با ظرفیت ۷۵۰۰ خودرو با دوربین مدار بسته تحت کنترل سیستم امنیتی ویژه می باشد.
این نمایشگاه ۸ سالن متصل بهم دارد.
سالن ۲ در سال ۱۹۹۷ آماده سرویس دهی شده است.
ساخت سالن های ۳ و ۴ در سال ۱۹۹۸ به پایان رسید.
محل دایمی نمایشگاه با استقرار سالن ۵،۶،۷،۸ تا ۱۵۰۰۰۰ متر ارتقا یافت.
نمایشگاه CNR هر ساله بیش از هزاران بازدیدکننده و شرکت کننده را میزبانی می کند.

منبع : iranfair ، توضیحات استانبول : برترین ها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید