بررسی همکاری های نمایشگاهی بین ایتالیا ، فرانسه و ایران

بررسی همکاری های نمایشگاهی بین ایتالیا ، فرانسه و ایران
بررسی همکاری های نمایشگاهی بین ایتالیا ، فرانسه و ایران

بررسی همکاری های نمایشگاهی بین ایتالیا ، فرانسه و ایران:

به گزارش ایرنا از شبکه خبری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، انرینکو انینی مدیرعامل شرکت نمایشگاهی بولونو و ماتیا میگلیو مدیر امور بین الملل شرکت نمایشگاهی بولونو ایتالیا ضمن دیدار با حسین اسفهبدی معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی و یازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب بازدید به عمل آوردند و از جزئیات آن آگاه شدند.
اسفهبدی در نشست با طرف ایتالیایی مزایای برپایی و همکاریهای دو جانبه نمایشگاهی متقابل را یادآور شد و اظهار داشت: شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران با توجه به رسالت کلان و تجربیات مفید نمایشگاهی خود آمادگی دارد در جهت گسترش نمایشگاههای اختصاصی و بین المللی در دو کشور و تبادل تجربیات اقدامات لازم را انجام دهد.
وی با اشاره به شرایط رفع تحریم ها در آینده نزدیک، اضافه کرد: شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد در جهت معرفی تولیدات ایرانی و متقابلا محصولات کشورهای دیگر بستر مناسب نمایشگاهی را ایجاد نماید.
نمایشگاه های بین المللی آب و تاسیسات آبفا و صنایع مخابرات و اطلاع رسانی در تهران در مجموع زمینه مشارکت بیش از ۱۴۰ شرکت خارجی را فراهم ساخت.
براساس برنامه ریزی صورت گرفته سالانه ۸۰ تا ۸۵ نمایشگاه بین المللی، تخصصی و اختصاصی از سوی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران برپا می شود.

 

 همکاری نمایشگاهی ایران – فرانسه:

Reed Exhibitions

Reed Exhibitions

براساس این گزارش، دانیل لاندرو و سوفی دودیکورت از مسئولین عالیرتبه شرکت REED EXHIBITIONS فرانسه ضمن بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی و یازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات وآب و فاضلاب با حسین اسفهبدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.
نمایندگان شرکت فرانسوی که در سطح اروپا مطرح هستند، ضمن تبادل نظر با معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت از دو نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی و نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران بازدید به عمل آوردند.
در حاشیه این بازدید جلسه مشترکی بین دو طرف برگزار شد و اسفهبدی مزایای برپایی نمایشگاههای متقابل را یادآور شد و گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با توجه به رسالت کلان خود آمادگی دارد در جهت گسترش نمایشگاههای اختصاصی و بین المللی در دو کشور و تبادل تجربیات اقدامات لازم را انجام دهد.
وی آمادگی کشورمان رابرای معرفی تولیدات ایرانی و متقابلا محصولات کشورهای دیگر به عنوان بستر مناسب نمایشگاهی را در جهت تبادل تجربیات ابراز داشت.

منبع : ایرنا

برچسب ها

درباره: Exhibition Expert

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “بررسی همکاری های نمایشگاهی بین ایتالیا ، فرانسه و ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی