gitex

سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی جی تکس هفته آخر مهرماه برگزار می شود

سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی جی تکس هفته آخر مهرماه برگزار می شود:

به گزارش از روابط عمومی جی تکس در ایران، این نمایشگاه که از سال ۱۹۸۱ میلادی هر ساله در امارات متحده عربی و در شهر دوبی برگزار می شود به گونه ای رشد و توسعه یافته تا بتواند یکی از تاٌثیرگذارترین رویدادهای مرتبط با فناوری روز دنیا باشد.
نمایشگاه امسال که به عرضه محصولات مختلف در زمینه های گوناگون نظیر مراکز داده، وسایل هوایی بدون سرنشین، چاپ سه بعدی، ربات ها، تکنولوژی صوتی ، لوازم جانبی، بازی های رایانه ای، سخت افزار و نرم افزار، خدمات اینترنت، خدمات فناوری و لپ تاپ خواهد پرداخت، سه بخش اصلی اینترنت اشیاء (IOT)، جلسات هوشمند و نوآوری ها را پوشش می دهد.
از اهداف حضور بازدیدکنندگان می توان به خرید و ارائه سفارش های جدید، آشنایی با فناوری و دستاوردهای جدید، شناسایی عرضه کنندگان جدید، دیدار با عرضه کنندگان دولتی، تحقیق در مورد گزینه های مختلف خرید، توسعه کسب و کار و حضور در کنفرانس جهانی جی تکس اشاره کرد.
خریداران منطقه ای و بین المللی، مدیران اجرایی، فناوری اطلاعات، تدارکات، فروش و بازاریابی در بخش های دولتی، نفت و گاز، حمل و نقل و لجستیک، توزیع کنندگان کالا، بانکداری و امور مالی، بهداشت و درمان، بیمارستان ها، آموزش، هتلداری، ساخت و ساز و غیره مخاطبان این رویداد مهم جهانی را تشکیل می دهند که می توانند ضمن آشنایی با تجهیزات متصل به اینترنت، در جلسات هوشمندی که در آن آخرین و به روز ترین دستاوردها و تکنولوژی های مورد نیاز بازدید کنندگان در مکان های طراحی شده خاص به نمایش در می آید نیز شرکت کنند.
جذابیت اصلی جی تکس ۲۰۱۵ را می توان ارائه فناوری های جدیدجهان در این رویداد دانست. رباتیک در ۵ روز، در فضای باز نمایشگاهی، نمایشی زنده توسط نمایشگرهای اتوماتیک، تکنولوژی آینده را در ۳ بخش کلیدی ارائه می کند. مخاطبان می توانند در جلسات هوشمند برای بکارگیری علم رباتیک در اینترنت اشیاء، تکنولوژی گوشی های هوشمند و زیرساخت آینده رباتیک سیار شرکت کنند.
جی تکس ۲۰۱۵ همچنین فرصتی مناسب را برای تولیدکنندگان هواپیمای بدون سرنشین در بزرگترین رویداد زنده منطقه ای پیشنهاد می دهد.
صنعت چاپ سه بعدی با حدود ۵۹ درصد رشد سالانه تا سال ۲۰۱۷ در سطح جهان، در حال ایجاد تحول در صنایع مختلف از جمله تولید، پزشکی، معماری، هوافضا، آموزش و غیره می باشد.
جی تکس ۲۰۱۵ مزایا و کاربرد تجاری چاپ سه بعدی را از طریق برگزاری جلسات اختصاصی کارشناسی به نمایش می گذارد.
از آنجا که بخش های دولتی و خصوصی جهان در حال جمع آوری دانش چاپ سه بعدی می باشد، دوبی نیز نسبت به ساخت اولین و کاملترین ساختمان اداری جهان با ارتفاع ۶ متر، بوسیله چاپ سه بعدی اقدام کرده است.
همچنین شرکت های پیشرو در صنعت چاپ سه بعدی، راه حل هایشان را برای مسوولین کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا در جی تکس به نمایش در می آورند.

منبع – ایرنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید