انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI

انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI
انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI

انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI:

طی نامه ای از سوی آقای ” کای هاتندورف ” رئیس هیات مدیره و مدیر عامل انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI ) که در روز ۱۰ جولای ۲۰۱۷ ( مطابق با ۱۹ تیرماه ۱۳۹۶ ) ارسال گردیده است، دکتر اسفهبدی معاون وزیر،رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFIو به طبع عضو هیئت مدیره و نیز کمیته اجرایی UFI انتخاب گردید.

– متن این پیام به شرح زیر است :

جناب آقای اسفهبدی
خوشحالم که از طرف رئیس انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI ) و کمیته اجرایی این انجمن به شما اطلاع بدهم که توسط آراء اعضای دفتر منطقه ای مربوطه خود به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقا ( UFI MEA ) انتخاب شده اید که نتیجه این انتخابات توسط حسابرس مستقل UFI، از شرکت ” SOFIDEEC ” نیز مورد تائید واقع شده است.
این یک حکم سه ساله است که از زمان برگزاری کنگره UFI در ژوهانسورگ به تاریخ (۱-۴ نوامبر ۲۰۱۷) و پس از مجمع عمومی آغاز می گردد. به عنوان رئیس این بخش، شما به طور خودکار در هیئت مدیره UFI و کمیته اجرایی UFI نیز عضو خواهید بود.
اجازه بدهید من نیز به شما تبریک بگویم! امیدوارم که همکاری ما تداوم یافته و برای شما و یکایک همکارانتان در این دفتر منطقه ای آرزوی تداوم موفقیت در فعالیت هایتان را دارم.
ارادتمند
کای هاتندورف
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی ( UFI )

ufi.org

ufi.org

منبع : iranfair.com

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “انتخاب دکتر اسفهبدی به عنوان رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و آفریقای UFI”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز