گشایش دو نمایشگاه کاشی و سرامیک و حمام و سونا و استخر 96 تهران

افتتاح بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران:
بیست و چهارمین نمایشگاه کاشی و سرامیک صبح امروز با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران بزرگترین نمایشگاه کاشی و سرامیک کشور و یکی از سه نمایشگاه بزرگ این صنعت در منطقه خاورمیانه محسوب می شود.
در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران شاهد حضور و مشارکت ۱۷۰ شرکت و واحد صنعتی داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از کشورهای؛ ایتالیا، اسپانیا، چین، سوئیس، بلژیک، جمهوری چک، آلمان، انگلستان، آمریکا، بلغارستان و سوئد هستیم.
این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از ۳۰ هزار متر مربع، در ۷ گروه کالایی؛ کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، پخش کاشی و نشریات مرتبط و در ۱۲ سالن نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده است.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران فرصت مغتنمی است تا تجار، انبوه سازان، طراحان، مهندسان، معماران وکاربران و همچنین دانشجویان رشته سرامیک بتوانند با آخرین دستآوردهای تولید کاشی و سرامیک و با طرح های جدید آشنا شوند.
هرچند صنعت کاشی و سرامیک کشورمان طی سال های اخیر دچار مسائل و مشکلات شدیدی شد اما ایران همچنان جزء چند کشور اصلی تولید کننده و صادرکننده بزرگ کاشی و سرامیک جهان است.
چین، برزیل و هند، کشورهایی هستند که در تولید و صادرات این صنعت رتبه های اول تا سوم را در اختیار دارند.
برگزاری دو همایش تخصصی و کارگاه علمی با حضور استادان ، کارشناسان و صنعتگران حوزه کاشی و سرامیک و حضور چند هیئت اقتصادی و بازرگانی از کشورهای منطقه خاورمیانه در محل نمایشگاه، برخی از برنامه های جانبی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران است.
شناسایی بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، معرفی ظرفیت­های بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، برنامه ریزی برای حل مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت، ایجاد بستر های مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوریها و ظرفیت­های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقاء کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از ۹ تا ۱۲ تیر هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما


افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع آشپزخانه، حمام، سونا، و استخر:

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع آشپزخانه، حمام، سونا، و استخر امروز با حضور‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت هیئت همراه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

بر این اساس این نمایشگاه با حضور ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی که ۶۶ شرکت آن از کشور های کره جنوبی، ترکیه، فنلاند، چین، آلمان، ایتالیا، برزیل اسپانیا و هلند هستند ، برگزار می شود و شرکت کنندگان جدید ترین تولیدات خود را به معرض دید گذاشته اند.

بر اساس این گزارش این دوره از نمایشگاه با افزایش ۱۲ ‌درصدی مشارکت شرکت های خارجی نسبت به سال گذشته همراه بوده است.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع آشپزخانه، حمام، سونا، و استخر از ۹ تا ۱۲ تیر هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید