present-file

راهنمای معرفی کالا یا خدمات مربوط به غرفه سازی:

پیمانکاران محترم با طی نمودن مراحل زیر می توانند کالا و خدمات مرتبط با ساخت غرفه و خدمات جانبی را برای نمایش عمومی سایت ارائه فرمایند:
۱ – عضویت در سایت ( برای عضویت در سایت اینجا را کلیک نمایید )
۲ – ورود به سایت با وارد نمودن شناسه و پسورد در منوی سمت چپ ، پس از تایید شدن در سایت.
۳ -کلیک روی متن زیر درج خبر/سوال/متن علمی و ورود به بخش مربوطه .

darj
۴ – در صفحه مربوط به درج متن در قسمت عنوان نوشته شرح کوچکی از خدمات خود را درج نمایید ، مانند :
خدمات نجاری نمایشگاه ، خدمات آهنگری نمایشگاه ، برش یونولیت و ایتیکر ، خدمات رنگ کاری غرفه های نمایشگاهی ، برق کاری و خدمات روشنایی غرفه های نمایشگاهی ، … لطفا از واژه های کمترین قیمت و بهترین کیفیت و سایر شعار ها در این قسمت استفاده ننمایید.
۵ – در قسمت برچسب نوشته کلید واژه مربوط به خدمات خود را انتخاب نمایید . کلید واژه برای قسمت جستجوی سایت کاربرد فراوان دارد و راحت تر بازدیدکننده را به شما می رساند . به عنوان مثال رنگ کاران بدین گونه باید کلید واژه را وارد نمایند : رنگ کاری ، غرفه ، ساخت غرفه ، پیمانکار ، رنگ
۶ – در این قسمت عدد ۲ که حاصل جمع ۱ و ۱ است را وارد نمایید، همچنین در قسمت “دسته نوسته”  بخش “پیمانکاران و مواد غرفه سازی” را انتخاب نمایید.
۷ – در این قسمت می توانید در مورد محصول یا خدمات خود متن کاملی را وارد نمایید که شامل خدمات یا محصولات و یا حتی قیمت های ۶ ماه آینده می شود.
۸ – در قسمت اضافه نمودن عکس می توانید لوگوی شرکت خود یا عکسی از محصولات یا … که به صورت فایل jpg یا gif باشد را وارد نمایید.
۹ – در نهایت روی قسمت ارسال نوشته کلیک نمایید تا نوشته برای سرور سایت ارسال گردد.
به امید همکاری های مثبت و سود مند بازدیدکنندگان با شما و آرزوی موفقیت برای شما.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید