سعادتی پور:چهار هدف UFI در روز جهانی صنعت نمایشگاهی محقق می‌شود

محمد سعادتی پور
محمد سعادتی پور

سعادتی پور:چهار هدف UFI در روز جهانی صنعت نمایشگاهی محقق می‌شود:

محمد سعادتی پور مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در پیامی به مناسبت روز جهانی صنعت نمایشگاهی (۷ژوئن -۱۷ خرداد ) اهداف ۴ گانه اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی UFI را در روز جهانی نمایشگاه های ۲۰۱۷ میلادی توضیح داد . متن پیام ایشان به این شرح است…

اهمیت صنعت نمایشگاهی به عنوان صنعتی که طی نیم قرن اخیر در رونق مبادلات بازرگانی، توسعه صنعتی دنیا، ایجاد اشتغال، گسترش گردشگری، انتقال فناوری های پیشرفته و تقویت بنیه اقتصادی کشور ها نقش آفرین بوده است، اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی( UFI ) را برآن داشت که روز هفتم ژوئن (۱۷ خرداد )را به عنوان روز جهانی نمایشگاه ها Global Exhibition Day تعیین نماید.

پیشنهاد تعیین روز خاصی برای مطرح کردن جایگاه صنعت نمایشگاهی در دنیا برای نخستین بار توسط یکی از همکاران ارجمند و با سابقه شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به UFI ارائه شده بود. آقای شاهرخ مدرس ( ارائه دهنده این پیشنهاد ) دارای سوابق ارزشمندی در این صنعت بوده و با تألیف کتب تخصصی و علمی و شرکت در کنفرانس های بین المللی مرتبط با نمایشگاه ها در پیشرفت این صنعت نقش ارزنده ای ایفا کرده است.

روز جهانی نمایشگاه ها بر اساس اعلام اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی به خاطر تحقق اهداف زیر با استقبال سازمان های اقتصادی دنیا مواجه شده است:

  • قدردانی از فعالان صنعت نمایشگاهی
  • آگاه کردن جامعه جهانی از اهمیت نمایشگاه ها در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها
  • فرهنگ سازی برای توسعه نمایشگاه ها توسط رسانه ها
  • آگاه کردن مقامات تصمیم گیرنده از اهمیت نمایشگاه ها و ترغیب آنها به حمایت از این صنعت

خوشبختانه همه مراکز نمایشگاهی کشور ما با درک اهمیت این رویداد جهانی، از آن به خوبی استقبال کرده و با برگزاری مراسم ویژه ای در این رویداد از فعالان این صنعت قدردانی نموده اند.

روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی همزمان با انعکاس به موقع این رویداد مهم در رسانه ها طی سال گذشته فعالان این صنعت را مورد تقدیر قرارداده و در سال جاری نیز مراسم ویژه ای برای بزرگداشت روز جهانی نمایشگاهها و تحقق اهداف آن برگزار خواهد کرد.

روابط عمومی نمایشگاه ها ضمن تبریک روز جهانی نمایشگاه ها به فعالان صنعت نمایشگاهی در سراسر کشور و قدرشناسی از مدیریت های تخصصی و کارشناسان فعال شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران که صادقانه برای هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه های داخلی و برون مرزی به طور مستمر فعالیت می کنند تلاش خواهد کرد که همه امکانات خود را برای انعکاس اخبار و رویدادهای نمایشگاه ها و دستاوردهای آنها به کار بندد و به ارتقای سطح آگاهی جامعه تجاری کشور از اهمیت نمایشگاه ها و رفع چالش های آن کمک نماید.

منبع : اخبار نمایشگاه ها

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “سعادتی پور:چهار هدف UFI در روز جهانی صنعت نمایشگاهی محقق می‌شود”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز