روز گرامیداشت مقام معلم

روز معلم گرامی باد
روز معلم گرامی باد

سالها قبل استادی در کلاسی که بین دو رشته درسی مشترک بود و هر رشته اعتقاد داشت که تحقیق و پژوهش در رشته دیگر مسیر رو به زوال دارد ، مطلب جالبی بیان نمودند با این تعبیر که متخصصین فعال در یک رشته ، ارزش تلاش معلمین و محققین را تعیین می کنند ، مگر اینکه آن رشته معلمین و محققینی داشته باشد که جدای از تفکر دست یابی به سود مالی ، مسلح به قدرتی باشند که می توان آن را عشق به آموزش و تعلیم و تحقیق تعریف کرد.
در روز گرامیداشت مقام والا و شامخ معلم جا دارد ضمن آروزی توفیق برای ادامه فعالیت و تلاش مستمر ، از اساتید و مولفین کتابهای نمایشگاهی و همچنین محققینی مانند جناب آقای مهندس میرظفرجویان ، جناب آقای برهانی ، جناب آقای سعادتی پور ، جناب آقای دکتر اعتدالی ، جناب آقای شاهرخ مدرس و جناب آقای آریا مجیدی همچنین سرکار خانم شیرین شریفیان و سایر بزرگوارانی که تلاششان لباس تفکر علمی بر بدنه صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان می پوشاند ، کمال تشکر را داشته باشیم . امید است متخصصین و فعالان این صنعت با بیان نیاز و بازخورد مثبت خود و قدر شناسی  ، محققین و معلمین گرانقدر را با امید و احساس دیده شدن تلاشهای خالصانه ، در جهت ادامه حرکات موثر خود تشویق نمایند.
روز معلم مبارک

روز معلم گرامی باد

روز معلم گرامی باد

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “روز گرامیداشت مقام معلم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز