افتتاح سه نمایشگاه پروژه، ساخت ایران و ارایشی و بهداشتی تهران

افتتاح سه نمایشگاه پروژه، ساخت ایران و آرایشی و بهداشتی تهران

افتتاح سه نمایشگاه پروژه، مواد آزمایشگاهی ساخت ایران و آرایشی و بهداشتی تهران:

پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (IRAN LAB)
پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران  امروز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به مدت چهار روز در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز بکار کرد.
محمود شیخ زین الدین رئیس پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در آیین آغاز به کار این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه یک مدل بازارسازی برای محصولات دانش بنیان است و توانسته در چهار دوره گذشته ۳۲۰ میلیارد تومان تجهیزات آزمایشگاهی ساخت داخل به دانشگاه ها عرضه نماید.
وی بیان کرد: در چهار دوره برگزاری نمایشگاه صرفا به خرید و فروش اکتفا نشده، بلکه کیفیت محصولات نیز مد نظر بوده است به طوری که محصولات عرضه شده در نمایشگاه مورد سطح بندی قرار گرفته و براساس مدل اجرایی ارزیابی محصولات بیش از ۹۶۰۰ محصول ایرانی مورد تایید قرار گرفته شده است.
وی یاد آور شد: براساس تفاهم نامه با سازمان ملی استاندارد در بهمن ماه سال گذشته برای نخستین بار گواهی انطباق برای محصولات دانش بنیان صادر می شود.
شیخ زین الدین ادامه داد: با توجه به دشواری دریافت استاندارد ملی برای محصولات دانش بنیان که برای نخستین بار به بازار عرضه می شود، در راستای توسعه بازار محصولات دانش بنیان در این دوره از برگزاری نمایشگاه، اولین گواهی انطباق به شرکت دانش بنیان پژوهش فجر گرگان اعطاء خواهد شد.
وی گفت: در این دوره از برگزاری نمایشگاه به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانستیم لوگوی ساخت ایران را در اداره ثبت مالکیت فکری به ثبت رسانده و از این پس این لوگو روی محصولات عرضه شده در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.
پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از چهارم تا هفتم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور ۳۷۰ شرکت دانش بنیان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.


بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته (ایران بیوتی و کلین)
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته (ایران بیوتی و کلین) گشایش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این نمایشگاه با حضور مقامات مختلف وزارتخانه ها، مجلس شورای اسلامی، انجمن ها و اتحادیه های مرتبط و با مشارکت صدها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و پاک کننده بیش از ۲۴۰ شرکت داخلی و ۱۹۰ شرکت خارجی جدیدترین تولیدات، صنایع و تجهیزات و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار دادند.این نمایشگاه که تا ۷ اردیبهشت دایر است. در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و درکنار شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگانی از ۲۴ کشور مختلف جهان شامل ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، ایتالیا، امارات متحده عربی، مالزی، هندوستان، اسپانیا، روسیه، کره جنوبی، لهستان، سوئیس، انگلستان، هلند، ژاپن، لیتوانی، یونان، بلاروس، اسلوونی، ایرلند، چک، آمریکا و بلژیک؛ جدید ترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش گذاشتند.در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و پاک کننده ؛ انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای و همچنین انواع دستگاه ها، صنایع، خط تولید، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه ارائه شده است.مجری و رئیس ستاد برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی از رشد حدود ۷۵ درصدی کشورهای خارجی در بیست و چهارمین نمایشگاه مواد شوینده خبر داد و گفت: تعداد کشورهای خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته از ۱۴ کشور به ۲۴ شرکت افزایش یافته است.علی مرادی با بیان اینکه تعداد شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه امسال هم از ۱۴۵ شرکت به ۱۹۰ شرکت افزایش یافته است، افزود: این نمایشگاه با نظارت انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران و انجمن صنایع سلولزی بهداشتی و همچنین حمایت وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.


سومین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران

سومین نمایشگاه بین المللی مصالح ، تجهیزات و فناوری ساخت و ساز با عنوان سومین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران، روزهای ۴ الی ۷ اردیبهشت ماه جاری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه واسطه ای برای حضور مهندسان، معماران، طراحان دکوراسیون داخلی و تاجران صنعت ساخت و ساز برای به نمایش گذاردن آخرین دستاوردها، مصالح، تجهیزات و ماشین آلات و فناوری های روز دنیا و هم چنین جدیدترین تزئینات داخلی و انرژی و نور پردازی ارائه شده توسط بهترین شرکت ها از سراسر جهان می باشد.

این نمایشگاهها تا روز پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر در نمایشگاه بین المللی تهران از آنها بازدید بعمل آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید