نمایشگاه و مدیریت نمایشگاهی

ex_management

امروزه تقریباً همه کارشناسان حوزه های نمایشگاهی و بازاریابی ، به نقش نمایشگاهها و تاثیر به سزای آن در صادرات کشورها اذعان دارند. در کشور ما با توجه به وابستگی بیش از حد نظام اقتصادی به صادرات نفت ، تمامی سیاستگذاران و دست اندرکاران حوزه بازرگانی و صنعت کشور ، بر توسعه صادرات غیر نفتی تاکید ویژه دارند. نمایشگاهها از عوامل اصلی و موثر در توسعه صادرات غیر نفتی و ابزاری کارآمد در جهت پیشبرد امور اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند. گستردگی و تنوع فعالیتهای مرتبط با صنعت نمایشگاهی نیازمند نگرش مناسب و جامع به فعالیتها و تخصص هاست و بر این اساس کتاب نمایشگاه و مدیریت نمایشگاهی تالیف آقایان سید حسین میرظفرجویان، سید علی اعتدالی و آریا مجیدی نگارش و به بازار کتاب عرضه شده است. این کتاب در هشت فصل تدوین شده است. در این کتاب، بصورت جامع به مباحث نمایشگاهی و خطوط کلی پیشینه توسعه و پیشرفت نمایشگاه بازرگانی از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و به اهمیت، ماهیت، اثرات و مؤلفه‌های مؤثر بر رشد صنعت نمایشگاهی اشاره شده است.
این کتاب براساس برنامه‌ریزی و اجرای موفق نمایشگاهها شکل گرفته و انواع نمایشگاه از جهت ساختار و محتوا مورد بررسی جامع قرار گرفته است. صادرات ، بازار نمایشگاهی ،طراحی و غرفه‌آرایی، تحقیقات و توصیه‌های نمایشگاهی از دیگر مباحث این کتاب است.
نویسندگان کتاب که تجارب ارزنده‌ای در مدیریت نمایشگاهها و رویدادها و تدریس دوره های نمایشگاهی و دانشگاهی دارند باتوجه به سالها مدیریت در بخشهای مختلف شرکت نمایشگاههای بین المللی ج . ا . ایران و برگزاری نمایشگاه در داخل و خارج از کشور، کتاب حاضر را براساس نیاز به یک منبع جامع در حوزه‌ صنعت نمایشگاه به نگارش درآورده‌اند. این کتاب عاملی خواهد بود تا صنعت نمایشگاهی و مدیریت نمایشگاه به عنوان یک موضوع مهم و اصلی در برنامه‌ریزی‌ها و مدیریت راهبردی در توسعه تجارت کشور مورد توجه جدی قرار گیرد.
این کتاب برای دانشجویان مدیریت امور نمایشگاهی ،ارتباطات، تبلیغات، بازاریابی و صنعت نمایشگاهی و تمامی دست اندرکاران حوزه نمایشگاهها و تجارت قابل بهره برداری و کاربردی می باشد.
خواندن این کتاب را به کلیه علاقمندان صنعت نمایشگاهی ، دانشجویان و دانش پژوهان نمایشگاهی ، شرکتهای مجری برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی ، کلیه مراکز فعال صنعت نمایشگاهی در کشور و مشارکت کنندگان در نمایشگاهها سفارش میگردد حضور این کتاب در کتابخانه شما بعنوان مرجعی مناسب جهت مدیریت نمایشگاهی توصیه می گردد.
مشخصات ظاهری : ۴۰۰ صفحه : مصور (رنگی ) ، جدول. قطع وزیری ، جلد شومیز ۱۲۰۰۰۰ ریال – جلد گالینگور ۱۵۰۰۰۰ ریال

در این کتاب می خوانیم :
فصل اول: نمایشگاهها و صادرات
فصل دوم: نمایشگاه و عوامل موثر بر موفقیت آن
فصل سوم: مقدمه ای بر صنعت نمایشگاهی
فصل چهارم: طراحی و غرفه آرایی نمایشگاهها
فصل پنجم: نمایشگاه و بازاریابی
فصل ششم: نمایشگاه و فرایند شکل گیری آن
فصل هفتم: برنامه ریزی و حضور در نمایشگاه
فصل هشتم: فرایند برگزاری نمایشگاه
جهت سفارش کتاب لطفا با شماره تلفن ۶۶۹۵۷۱۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید