تخفیف ۵۰ درصدی نمایشگاه بین المللی تهران به شرکت های دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان
شرکت های دانش بنیان

تخفیف ۵۰ درصدی نمایشگاه بین المللی تهران به شرکت های دانش بنیان

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا در سال جاری به شرکت های دانش بنیان برای حضور و مشارکت در نمایشگاه های خود تا ۵۰ درصد تخفیف می دهد .

آریا مجیدی مدیر نمایشگاه های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با اعلام این خبر به «اخبار نمایشگاه ها » یاد آور شد که شرکت در سال ۹۶ برای کارآمدی و افزایش کیفیت برگزاری نمایشگاه ها بیش از پیش تلاش خواهد کرد و در این جهت عمدتا از تولید کنندگان محصولات با کیفیت و قابل صادرات داخلی و نیز شرکت های دانش بنیان حمایت خواهد نمود .

وی با این توضیح که شرکت سهامی نمایشگاه ها در جهت همکاری با مدیریت شهری پایتخت ، تقویم نمایشگاهی سال ۹۶ را با برنامه برگزاری ۴۹ نمایشگاه بزرگ تدوین و منتشر کرده است گفت :کاهش تعداد نمایشگاه ها این امکان را برای شرکت سهامی نمایشگاه ها بیش از گذشته فراهم آورده است که نمایشگاه های معتبر و شاخص حاضر در تقویم نمایشگاهی ،از لحاظ کیفیت و کارآمدی در سطحی مطلوب تر برگزار شوند و تعداد بیشتری از علاقمندان به مشارکت در نمایشگاه تخصصی که پیش از این به دلیل محدودیت فضای نمایشگاهی ، شانس و فرصت مشارکت را از دست می دادند ،امکان حضور و معرفی خود را در این رویداد داشته باشند .

مدیر نمایشگاه های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه ها همچنین اعلام کرد که با تاکید سیاست گذاران کشور و دولت محترم بر اهمیت نقش شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد ایران ، این شرکت ها برای حضور در تمام نمایشگاه هایی که در سال جاری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود ، با احراز شرایط از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا ۵۰ درصد در هزینه های مشارکت ، تخفیف خواهند گرفت .

منبع : اخبار نمایشگاه ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “تخفیف ۵۰ درصدی نمایشگاه بین المللی تهران به شرکت های دانش بنیان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز