از فردا; آغاز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران
مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

از فردا; آغاز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران:

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل نمایشگاه های بین المللی تهران از ۱۵تا ۱۸فروردین ماه سال جاری برگزار می شود.

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل نمایشگاه های بین المللی تهران از ۱۶تا ۱۸فروردین ماه سال جاری برگزار می شود.

در این مسابقات تعداد ۲۸۲۰ نفر شرکت می کنند که از این تعداد ۱۳۲۰نفر آنها را دانش آموزان تشکیل می دهند.
همچنین در این دوره از مسابقات ۶۹۷تیم شرکت کردند که در نهایت و پس از مرحله ارزیابی ۳۶۸تیم از ۱۴کشور در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی به رقابت با یکدیگر می پردازند.
لازم به ذکر است کشور های شرکت کننده در این مسابقات را کشورهای آمریکا، آلمان، هند، ژاپن، پاکستان، مکزیک، ترکیه،پرو و تیم های قدرتمند جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات تشکیل می‌دهند.
همچنین لیگ دانش آموزی شامل لیگ دانش آموزی فوتبال ۱به ۱،لیگ دانش آموزی فوتبال ۲به۲ و پیشرفته، لیگ دانش آموزی امداد مقدماتی و لیگ دانش آموزی فضای مشترک می شود و لیگ های دانشجویی نیز، لیگ ربات های انسان نما، لیگ ربات های فوتبالیست سایز کوچک، لیگ ربات های فوتبالیست سایز متوسط، برگزار می شود.

توضیحات بیشتر را در سایت دورازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران مطالعه فرمایید

منبع : ایسکانیوز

درباره: Exhibition Expert

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “از فردا; آغاز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز