اتمام فاز نخست شهر آفتاب طی ۶ ماه آینده


موج – رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه موضوع نمایشگاه در کلانشهر تهران کمبودی واقعی است، از مراحل پایانی فاز نخست نمایشگاه شهر آفتاب خبر داد.
به گزارش خبرگزاری موج، مهدی چمران در حاشیه بازدید از مراحل اجرای نمایشگاه شهر آفتاب با معضل نامیدند کمبود نمایشگاه در شهر تهران گفت: امیدواریم با اتمام هر چه سریع‌تر نمایشگاه شهر آفتاب معضل کمبود نمایشگاه در کلان‌شهر تهران که یک کمبود واقعی است، بتواند به‌خوبی جبران شود.

aftab2
وی در خصوص مراحل اجرای این نمایشگاه گفت: فاز اول ساخت این نمایشگاه زمان‌بندی‌ شده است و هم‌اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: هم‌اکنون در حدود ۴۰ هزار مترمربع که شامل سالن‌های نمایشگاهی و تأسیسات کل نمایشگاه و فضای کل نمایشگاه می‌شود در مرحله آماده‌سازی نهایی قرار دارد.
چمران در خصوص اجرای فازهای بعدی نمایشگاه شهر آفتاب تصریح کرد: پس از اجرا و بهره‌برداری از فاز نخست، جاذبه‌ای برای ورود سرمایه‌گذاران برای اجرای فازهای بعدی شامل ساختمان‌هایی همچون هتل‌ها و مراکز تجاری واداری ایجاد می‌شود.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون دو بخش از فازهای بعدی این نمایشگاه در حال ساخت است، برنامه‌ریزی در خصوص فازهای بعدی را بر اساس میزان استقبال بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: به خاطر درآمدزا بودن مجموعه‌های نمایشگاهی در صورت عدم استقبال سرمایه‌گذاران بخش خصوص، شهرداری سرمایه‌گذاری سایر فازها را نیز بر عهده می‌گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه درآمد حاصل از این نمایشگاه را می‌توان به‌عنوان درآمدی پایدار برای مدیریت شهری به‌حساب آورد، اعلام کرد: وضعیت کنونی به‌گونه‌ای است که می‌توان پیش‌بینی کرد تا ۶ ماه آینده فاز نخست نمایشگاه شهر آفتاب به پایان برسد.
چمران به موضوع دسترسی‌ها به این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: ایستگاه مترو به‌عنوان اصلی‌ترین وسیله دسترسی به این نمایشگاه در مراحل تکمیل قرار دارد ضمن اینکه اتوبان تهران- قم نیز محل دسترسی کنونی به این نمایشگاه است.
وی با تأکید بر اینکه رسیدن به نمایشگاه با وسایل نقلیه تک‌سرنشین صرفه اقتصادی ندارد ادامه داد: می‌توان با جاده‌ای در حدود ۳۰ کیلومتر این نمایشگاه را به اتوبان تهران – ساوه متصل کرد که قابلیت انجام را دارد.
چمران انتقال نمایشگاه‌ها را تابع سیاست‌ها دانست و اظهار داشت: در هیچ کجای جهان تمام نمایشگاه‌ها در یک نقطه قرار نمی‌گیرند، با وجود این نمایشگاه‌های بزرگ قابلیت انتقال به این نمایشگاه‌ها را دارند.
منبع – خبرگزاری موچ

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “اتمام فاز نخست شهر آفتاب طی ۶ ماه آینده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز