عمان – فرخوان نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و هتلداری عمان ۲۰۱۵

نمایشگاه محصولات غذايي و هتلداري عمان
نمایشگاه محصولات غذایی و هتلداری عمان

Food & Hospitality 2015
نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و هتلداری عمان

نمایشگاه محصولات غذایی و هتلداری عمان

نمایشگاه محصولات غذایی و هتلداری عمان

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برای دومین سال متوالی افتخار دارد پاویون ملی ایران را در نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و هتلداری عمان از تاریخ ۱۶ تا ۱۸ شهریور ماه سال جاری برگزارنماید. این رویداد که دهمین دوره خود را تجربه خواهد کرد همزمان با پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی میزبان کشورهای مختلف به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس خواهد بود و فرصتی مناسب را جهت توسعه تعاملات تجاری و بازرگانی برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان فراهم خواهد نمود.با در نظر گرفتن بازار مستعد و قابل دسترس حوزه خلیج فارس ،مشترکات فرهنگی و مذهبی با کشورهای این حوزه، وجود زمینه های مساعد جهت سرمایه گذاری در کشور عمان ، روابط سیاسی خوب با عمان و ثبات اقتصادی در این کشور، بدون شک اقدام مذکور می تواند گامی موثر در گسترش روابط تجاری ایران در عرصه بین الملل باشد. در این راستا کلیه متقاضیان شرکت در این رویداد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غر فه با بخش خارجی شرکت نمایشگاههای اصفهان با شماره تلفن های ۳۲۶۱۱۶۱۴-۰۳۱ ، ۳۲۶۱۲۵۵۹-۰۳۱و یا ایمیل soltanzadeh@intexpo.ir  تماس حاصل فرمایند.

ادرس سایت فراخوان

سایت اصلی foodandhospitalityoman.com

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • _8587
  • 13660210
  • 9128360052
  • leila7300katebi
  • 147852

برای عضویت در خانواده 4075 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

آيا مي دانستيد که
بر اساس امار مندرج از سوی کمیته‌ برگزاری نمایشگاه‌های تجاری آمریکا، تنها در سال 1994، در این کشور بیش از 4300 نمایشگاه تجاری برپا شد و حدود 85 میلیون بازدیدکننده از سرتاسر جهان از آن‌ها دیدن کردند. متخصصین معتقدند که نمایشگاه‌های تجاری تاثیر چشم‌گیری بر سود‌آوری شرکت‌ها دارند.

تبلیغ داخلی

  • دانلود

اکسبیز حمایت می کند از …