افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران

افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران
افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران

افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران:

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

در مراسم افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، «سیدرضا صالحی امیری»، همچنین وزرای گردشگری کشورهای لبنان و آفریقای جنوبی و «زهرا احمدی‌پور» رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند.
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تنها رویداد رسمی کشور در حوزه گردشگری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری/WTO نیز به ثبت رسیده است.
نمایشگاه امسال در ۴۰ هزار متر مربع فضا، ۱۱ سالن و ۹ طبقه‌بندی و گروه فعالیت، طی ۴ روز برگزار می‌شود.
صالحی امیری، در بخشی از مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته گفت: شما مهمانان خارجی این مراسم، دو نگاه به ایران دارید؛ اول، ایران نفتی و دوم ایران فرهنگی. ما بر این باور هستیم که نفت نمی‌تواند ما را به اهداف عالی توسعه پایدار برساند و معتقدیم که از بستر فرهنگی و گردشگری، می‌توانیم منابع درآمدی کشور را جایگزین نفت کنیم.
وی افزود: این سرزمین، سرزمین راز و رمزهای مختلف در دل خاک و در شمال و جنوب و شرق و غرب است. عزیزانی که در نقاط مختلف این سرزمین تلاش می‌کنند، در حفر کانال ها به منابعی از میراث فرهنگی برخورد می‌کنند. ایران فرهنگی با تنوع میراث فرهنگی و تاریخی مجموعه ای از رمزها و رازها را در خود جای داده، وقتی که شما به تمدن اصفهان و قزوین نگاه می‌کنید، چیزهایی را می‌بینید که برای جهانیان شگفت آور است.

مشاهده صفحه رویداد و دانلود فهرست مشارکت کنندگان


هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، ماشین آلات و تجهیزات وابسته

هشتمین نمایشگاه صنعت چوب ماشین آلات و تجهیزات وابسته صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور معاون وزیر صنعت معدن تجارت، اعضای اتاق بازرگانی ایران سازمان توسعه تجارت و همچنین روسای انجمن ها واتحادیه های مرتبط گشایش یافت.
درهشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و ماشین الات وابسته بیش از ۱۲۰شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و وکشورهای مختلف اروپایی و آسیایی آخرین و جدیدترین تولیدات و دستاوردهای خود را ارائه کردند.
در این نمایشگاه که تخصصی ترین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب ایران محسوب می شود، علاوه بر شرکت های داخلی شرکت هایی خارجی از آلمان ، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، فلاند، چین، ترکیه ، روسیه ، سوئیس ، قزاقستان و تایوان نیز حضور دارند.

مشاهده صفحه رویداد و دانلود فهرست مشارکت کنندگان


ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها

ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها با هدف معرفی شرکت‌ها و برندهای معتبر در تولید کالا و خدمات مربوط به صنعت تفریحات، سرگرمی و شهربازی‌ها برگزار شده و توانمندی‌ها، دستاوردها و آخرین فن‌آوری‌های شرکت‌کنندگان را در دو بخش داخلی و خارجی به نمایش می‌گذارد.
۸۵ شرکت داخلی و ۷ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و آلمان در این نمایشگاه که وسعت آن بیش از ۵ هزار متر مربع است، مشارکت دارند و تا ۲۱ بهمن میزبان علاقمندان خواهند بود.
ملزومات شهربازی‌ها، پارک‌های مصنوعی، پارک‌های شهری، اینترنت و نرم افزارها، بازی‌های الکترونیکی، تفریح‌های هوایی، پارک‌ها و تفریحات آبی و دیگر بازی‌ها و سرگرمی‌های قابل استفاده در اوقات فراغت از گروه‌های کالایی این نمایشگاه است.

مشاهده صفحه رویداد و دانلود فهرست مشارکت کنندگان

این نمایشگاهها تا روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۳۰/۸ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • _8262
  • nazaninmokhtarian
  • _8587
  • 13660210
  • 9128360052

برای عضویت در خانواده 4077 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

در جهاني كه مشتريان هر روزه در محاصره هزاران پيام تبليغاتي قرار مي گيرند، مخاطب بخش اعظم پيام را قبلا شنيده است و مي خواهد در تماس مستقيم با محصول جديد و جذاب باشد. آنها مي خواهند در صحنه باشند، صداها را بشنوند و شركت شما و محصولالاتش را ببينند.

— گزارش رسمي شركت جرج جانسون

تبلیغ داخلی

  • ExBiz

اکسبیز حمایت می کند از …