افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران

افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران

افتتاح سه نمایشگاه صنعت تفریحات،صنایع چوب و گردشگری در تهران:

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

در مراسم افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، «سیدرضا صالحی امیری»، همچنین وزرای گردشگری کشورهای لبنان و آفریقای جنوبی و «زهرا احمدی‌پور» رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند.
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تنها رویداد رسمی کشور در حوزه گردشگری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری/WTO نیز به ثبت رسیده است.
نمایشگاه امسال در ۴۰ هزار متر مربع فضا، ۱۱ سالن و ۹ طبقه‌بندی و گروه فعالیت، طی ۴ روز برگزار می‌شود.
صالحی امیری، در بخشی از مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته گفت: شما مهمانان خارجی این مراسم، دو نگاه به ایران دارید؛ اول، ایران نفتی و دوم ایران فرهنگی. ما بر این باور هستیم که نفت نمی‌تواند ما را به اهداف عالی توسعه پایدار برساند و معتقدیم که از بستر فرهنگی و گردشگری، می‌توانیم منابع درآمدی کشور را جایگزین نفت کنیم.
وی افزود: این سرزمین، سرزمین راز و رمزهای مختلف در دل خاک و در شمال و جنوب و شرق و غرب است. عزیزانی که در نقاط مختلف این سرزمین تلاش می‌کنند، در حفر کانال ها به منابعی از میراث فرهنگی برخورد می‌کنند. ایران فرهنگی با تنوع میراث فرهنگی و تاریخی مجموعه ای از رمزها و رازها را در خود جای داده، وقتی که شما به تمدن اصفهان و قزوین نگاه می‌کنید، چیزهایی را می‌بینید که برای جهانیان شگفت آور است.

مشاهده صفحه رویداد و دانلود فهرست مشارکت کنندگان


هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، ماشین آلات و تجهیزات وابسته

هشتمین نمایشگاه صنعت چوب ماشین آلات و تجهیزات وابسته صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور معاون وزیر صنعت معدن تجارت، اعضای اتاق بازرگانی ایران سازمان توسعه تجارت و همچنین روسای انجمن ها واتحادیه های مرتبط گشایش یافت.
درهشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و ماشین الات وابسته بیش از ۱۲۰شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و وکشورهای مختلف اروپایی و آسیایی آخرین و جدیدترین تولیدات و دستاوردهای خود را ارائه کردند.
در این نمایشگاه که تخصصی ترین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب ایران محسوب می شود، علاوه بر شرکت های داخلی شرکت هایی خارجی از آلمان ، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، فلاند، چین، ترکیه ، روسیه ، سوئیس ، قزاقستان و تایوان نیز حضور دارند.

مشاهده صفحه رویداد و دانلود فهرست مشارکت کنندگان


ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها

ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها با هدف معرفی شرکت‌ها و برندهای معتبر در تولید کالا و خدمات مربوط به صنعت تفریحات، سرگرمی و شهربازی‌ها برگزار شده و توانمندی‌ها، دستاوردها و آخرین فن‌آوری‌های شرکت‌کنندگان را در دو بخش داخلی و خارجی به نمایش می‌گذارد.
۸۵ شرکت داخلی و ۷ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و آلمان در این نمایشگاه که وسعت آن بیش از ۵ هزار متر مربع است، مشارکت دارند و تا ۲۱ بهمن میزبان علاقمندان خواهند بود.
ملزومات شهربازی‌ها، پارک‌های مصنوعی، پارک‌های شهری، اینترنت و نرم افزارها، بازی‌های الکترونیکی، تفریح‌های هوایی، پارک‌ها و تفریحات آبی و دیگر بازی‌ها و سرگرمی‌های قابل استفاده در اوقات فراغت از گروه‌های کالایی این نمایشگاه است.

مشاهده صفحه رویداد و دانلود فهرست مشارکت کنندگان

این نمایشگاهها تا روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۳۰/۸ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید