افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره

افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره تهران

افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره تهران:

صبح امروز سه شنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته
در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ۳۴۶ شرکت داخلی و ۵۸ شرکت خارجی از از ۱۰ کشور خارجی : آلمان، اسلونی، اسپانیا، ایتالیا، بلغارستان، بلاروس، بلژیک، ترکیه، چین، لهستان در فضای ناخالص ۳۹۶۴۷ متر مربع (۲۱۲۸۱ متر مریع مفید) آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های انواع در و پنجره ساختمانی،صنعتی،بیمارستانی،سرویسهای بهداشتی،پارکینگی و فروشگاهی با ترکیبهای مختلف آهنی، آلومنیومی ،کامپوزیت،upvc،hdf،لمینت ،فایبرگلاس،انواع چارچوب،سردر و فریم در ترکیبهای فوق الذکر،ماشین آلات و ابزار تولید،مونتاژ و خط تولید در و پنجره،سیستمهای دای کست،ترمال بریک،پادرکوتینگ و……. در سالن های ۶-۷-۸و۹-۲۷-۳۱-۳۵-۳۸-۴۰-۴۴ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته
در هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته ۱۱۲ شرکت داخلی و خارجی از از ۳ کشور خارجی : آلمان – چین – ترکیه در فضای ناخالص ۸۹۲۹ متر مربع (۴۰۳۱ متر مریع مفید) آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های انواع قیر، قیر های امولسیونی و پلیمری، انواع آسفالت پلیمیر و رنگی،ماشین آلات پخش قیر و آسفالت، انواع دستگاههای سنگ شکن و قطعات آنها، ماشین آلات خط تولید ایزوگام،انواع عایقها،ماشین آلات راهسازی و کلیه تجهیزات و ماشین آلات مربوطه در سالن های ۱۰-۱۱و۱۲-۱۳ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

این نمایشگاهها تا روز جمعه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۸/۳۰ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید