افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره تهران

افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره
افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره

افتتاح نمایشگاه قیرو آسفالت و نمایشگاه درب و پنجره تهران:

صبح امروز سه شنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته
در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ۳۴۶ شرکت داخلی و ۵۸ شرکت خارجی از از ۱۰ کشور خارجی : آلمان، اسلونی، اسپانیا، ایتالیا، بلغارستان، بلاروس، بلژیک، ترکیه، چین، لهستان در فضای ناخالص ۳۹۶۴۷ متر مربع (۲۱۲۸۱ متر مریع مفید) آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های انواع در و پنجره ساختمانی،صنعتی،بیمارستانی،سرویسهای بهداشتی،پارکینگی و فروشگاهی با ترکیبهای مختلف آهنی، آلومنیومی ،کامپوزیت،upvc،hdf،لمینت ،فایبرگلاس،انواع چارچوب،سردر و فریم در ترکیبهای فوق الذکر،ماشین آلات و ابزار تولید،مونتاژ و خط تولید در و پنجره،سیستمهای دای کست،ترمال بریک،پادرکوتینگ و……. در سالن های ۶-۷-۸و۹-۲۷-۳۱-۳۵-۳۸-۴۰-۴۴ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته
در هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته ۱۱۲ شرکت داخلی و خارجی از از ۳ کشور خارجی : آلمان – چین – ترکیه در فضای ناخالص ۸۹۲۹ متر مربع (۴۰۳۱ متر مریع مفید) آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های انواع قیر، قیر های امولسیونی و پلیمری، انواع آسفالت پلیمیر و رنگی،ماشین آلات پخش قیر و آسفالت، انواع دستگاههای سنگ شکن و قطعات آنها، ماشین آلات خط تولید ایزوگام،انواع عایقها،ماشین آلات راهسازی و کلیه تجهیزات و ماشین آلات مربوطه در سالن های ۱۰-۱۱و۱۲-۱۳ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

این نمایشگاهها تا روز جمعه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۸/۳۰ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • _8262
  • nazaninmokhtarian
  • _8587
  • 13660210
  • 9128360052

برای عضویت در خانواده 4077 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

آيا مي دانستيد که
بسیاری از غرفه داران با شرکت بدون برنامه در نمایشگاه ها و عدم ارتباط با مشتریان بعد از بازه نمایشگاه ، فقط راه را برای همکاران خود هموار تر می کنند

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

اکسبیز حمایت می کند از …