افتتاح اولین نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب

اولین نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب
اولین نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب

افتتاح اولین نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب:

اولین نمایشگاه بین المللی پلاستیک ، پلیمر ، لاستیک ، رنگ و رزین (تهران پلاست) با حضور مقامات کشوری، فعالان حوزه صنعت پلاستیک و چندین نماینده شرکت های بین المللی صبح دیروز آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، افتتاحیه نمایشگاه تهران پلاست با حضور پیمان سلطانی، نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و ۱۵۰ شرکت داخلی و چندین نماینده از کشورهای مختلف از جمله آلمان، چین و ترکیه در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب صبح دیروز برگزار شد.

ساعت بازدید نمایشگاه تهران پلاست ۱۰ صبح الی ۵ بعدازظهر خواهد بود و این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۳ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است حضور در نمایشگاه تهران پلاست برای عموم مردم و کسانی که به حوزه صنعت علاقمند هستند آزاد است.

منبع : وب سایت رسمی شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.