سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

افتتاح همزمان سه نمایشگاه تبلیغات، تجهیزات فروشگاهی و توانمندیهای روستائیان در تهران

افتتاح همزمان نمایشگاه تبلیغات، تجهیزات فروشگاهی و توانمندیهای روستائیان در تهران:

امروز چهارشنبه مطابق با ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ سه نمایشگاه با عناوین سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته
، دهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته طی مراسمی  با حضور محمد حیدری مدیرکل تبلیغات معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در فضایی به وسعت ۲۵ هزار متر مربع و  با مشارکت ۳۶۰ شرکت داخلی و خارجی در تهران آغاز بکار کرد.
در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته که از امروز تا ۱۸ دی ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود،بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و ۶۰ خارجی از ایران و کشورهای ترکیه، ژاپن، چین، کره جنوبی، ایتالیا، آلمان، سوئیس، تایوان، فرانسه، امارات متحده عربی، اسپانیا و بلژیک نوین ترین و جدیدترین روش ها، فنون، تنکولوژی ها و صنایع مرتبط با بازاریابی و تبلیغات را در معرض دید مخاطبان قرار دادند.
نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفی و تنوع محصول دارای رشد قابل توجه بوده و از سوی شرکت های داخلی و خارجی رشدی حدود ۳۰ درصدی یافته است.
همچنین قرار است یک همایش به همراه چند کارگاه علمی تخحصصی با موضوع مبانی تحقیقات بازار یابی و آموزش تکنیک های تبلیغات به عنوان برنامه های جانبی در طول نمایشگاه برگزار شود.
رونمایی و ثبت اختراع اولین دستگاه «سی ان سی» (برش فوم تولید داخلی ۵ محوره)، رونمایی از جدیدترین دستگاه چاپ بر روی اجسام سخت و با کیفیت با ضخامت ۱۰ سانتیمتر و نمایش جدیدترین ماشین عرض پنج متر «یو وی» سازگار با محیط زیست از جمله برنامه های این نمایشگاه است.
به گفته مدیر نمایشگاه، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است چند هیات بازرگانی از کشور های عراق، امارات متحده عربی، افغانستان، کویت، هندوستان، پاکستان، کره جنوبی و تایوان با حضور در این نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه ها و سالن ها با شرکت های ایرانی وارد مذاکره شوند.

دهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی
دهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی با حضور ۸۹ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
در این نمایشگاه اعضای اتحادیه کشوری فروشگاههای زنجیره ای، همچنین اعضا اتحادیه تجهیزات فروشگاهی و فرودگاهی و رستورانی حضور دارند.
همچنین در این نمایشگاه ۸۲ شرکت ایرانی و ۱۶ شرکت خارجی و نمایندگی شرکت های خارجی حضور دارند.
این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان و فرصتی برای معرفی توانمندی های کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاهای زنجیره ای است.

دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان
دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان با هدف شناساندن نقش روستاها در تولید ملی و همچنین آشنایی بازدیدکنندگان از استعدادها، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در مناطق روستایی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
شناخت ظرفیت مناطق روستایی در تولید محصولات متنوع بویژه در زمینه صنایع کوچک، صنایع روستایی و صنایع دستی و همچنین معرفی جاذبه‌های فرهنگی از قبیل آداب و رسوم، بازی‌های بومی، پوشش‌های محلی، غذاها و … ، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، معرفی مشاهیر، استعدادهای جوان و کارآفرینان، ایجاد ارتباط دو سویه شهرنشینان با روستائیان، برقراری ارتباط تجاری میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و شناسایی بازارهای مصرف برای خرید محصولات و تولیدات روستاییان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

همچنین «ساخت روستای نمادین»، « اجرای برنامه گروه‌های آئینی ازجانب فدراسیون بومی عشایر» و برگزاری سایر دوره‌های آموزشی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۴ هزار مترمربع پذیرای ۵۹۸ مشارکت‌کننده داخلی است که آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در صنایع مختلف از جمله صنایع کشاورزی، صنایع دستی، صنایع غذایی روستایی وخدمات روستایی به معرض نمایش می‌گذارند.

این سه نمایشگاه از امروز تا ۱۸ دی ماه برقرار بوده و در این چهار روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان خواهند بود.
منبع : irna,iribnews,namayeshgahha

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید