افتتاح نمایشگاههای مبلمان و چاپ و بسته بندی تهران

افتتاح دو نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری و چاپ و بسته بندی تهران

افتتاح دو نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری و چاپ و بسته بندی تهران:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر صنعت – معدن و تجارت ، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته تعداد ۴۴۰ شرکت ایرانی و ۲۱۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور جهان شامل : آلمان، اتریش، اسپانیا، ترکیه، چین، سوئد، سنگاپور، هلند، هند و نروژ در فضایی به مساحت  ۴۵,۰۰۰ متر مربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید ماشین آلات چاپ و بسته بندی،مواد اولیه چاپ،مصنوعات بسته بندی، اتوماسیون،خدمات چاپ،کارتن،ورق،مقوا،مرکب سیستم های دیجیتال و سایر موارد مربوط با این صنعت را به معرض نمایش گذاشته اند.

ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری

ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری با حضور انصاری رئیس شورای ملی مبلمان – دکوراسیون و صنایع وابسته ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
همچنین امیرمکری قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.
در ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری تعداد ۹۰ شرکت ایرانی و ۱۰ شرکت خارجی از ۳ کشور جهان شامل : ایتالیا ، تایوان و چین در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۷,۹۰۰ متر مربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در رابطه با تولید صندلیهای اداری و آمفی تئاتر، میز، کتابخانه، فایل، تجهیزات و لوازم تکمیلی اداری،مبلمان و دکوراسیون اداری، اتوماسیون اداری و نرم افزارهای مرتبط را در معرض دید عموم قرار می دهند.
این دو نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۸ دیماه ۱۳۹۵ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.
منبع : iranfair ، عکس : @akhbarnamayeshgah

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید