برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران در متراژ ۵۰۰۰ متر مربع

نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران
نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران

برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران در متراژ ۵۰۰۰ متر مربع :

برگزارکننده نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر، روشنایی و تجهیزات وابسته گفت: با تلاش‌های صورت گرفته تعداد مشارکت کنندگان  برای حضور در نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر، روشنایی و تجهیزات وابسته تهران رضایت بخش است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب، فریدون نوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، با اشاره به این که نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر، روشنایی و تجهیزات وابسته در تاریخ ۳۰ آذر لغایت ۳ دی ماه در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار می‌شود ، با توجه به زمان باقی مانده احتمال افزایش این تعداد وجود دارد.
وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های متعدد در شهر آفتاب می‌تواند به معرفی بیش از پیش این مجموعه نمایشگاهی موفق کمک کند، گفت: مجموعه شهر آفتاب با داشتن وسعت و فضای استاندارد آینده خوبی برای برگزاری نمایشگاه‌ها دارد.

نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران

نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی پیشبران صنعت رایمند در ادامه با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه مبلمان در مجموعه شهر آفتاب گامی مثبت در جهت حمایت از بخش خصوصی و تحقق اقتصاد مقاومتی است بیان داشت: در کنار عوامل مختلف، باید مجموعه‌های کلان با تشکیل اتاق فکر، پشتیبانی و… به بخش خصوصی در برگزاری نمایشگاه کمک کنند.
نوری با اذعان به اینکه نمایشگاه مبلمان نمایشگاهی تخصصی است گفت: از آنجاییکه نمایشگاه مبلمان مخاطبش عام است، شرکت‌های حاضر با توجه به توانایی‌های خود می‌توانند به‌ منظور جذب مخاطب، امتیازها و ویژگی‌هایی را برای فروش محصولات خود در آینده و معرفی آن در نمایشگاه در نظر بگیرند.
گفتنی است نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر، روشنایی و تجهیزات وابسته از تاریخ ۳۰ آذر لغایت ۳ دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

منبع : روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان تهران در متراژ ۵۰۰۰ متر مربع”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز