روز شماری تا نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا


از امشب پروازها برای برپایی و مشارکت در نمایشگاه اختصاصی ایران (Iran country Presentation) در ایتالیا که ۲ الی ۶ آذر ماه قرار است برگزار شود ، شروع می گردد . این نمایشگاه از نظر تعریف ماهیتی Solo Exhibition یا نمایشگاه اختصاصی نام دارد و در ایجاد رابطه تجاری بین بازرگانان و تجار و همچنین روابط فرهنگی قطعا حرکت بسیار مثبت و چشم گیری خواهد بود و می تواند زمینه ساز رویدادهای تجاری دیگر و شکل گیری قراردادهای طولانی مدت بین ایران و ایتالیا باشد .
در بین لیست مشارکت کنندگان این نمایشگاه نام شرکتهایی همچون بانیان امید ، برسا ، میلاد مبتکر شرق ، نما نگر ، شرکت بازرگانی تهران و ایدرو به چشم می خورد که نشانه تلاش خانواده صنعت نمایشگاهی ایران برای ایجاد روابط جدید و رقم زدن اتفاقات نو خواهد بود.
با امید به موفقیت هرچه بیشتر برگزارکنندگان و مشارکت کنندگان این رویداد ، آرزوی برداشت های بسیار مفیدی از این نمایشگاه برای میهن عزیزمان داریم.
در مورد این رویداد لینک زیر را نیز می توانید مطالعه فرمایید:

نمایشگاه ایران در ایتالیا ، یک رویداد طلایی برای سال ۹۵

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • 31061367h
  • _9130
  • nh2600
  • mmdznl
  • pedram_madani

برای عضویت در خانواده 4378 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

آیا می دانستید که
جاذبه غرفه شركت مستقيما به اندازه آن بستگي دارد اگر ساير موارد مشابه باشند. با توجه به اندازه معيني از مخاطب بالقوه، افزايش اندازه غرفه منجر به تعداد بيشتري بازديدكننده مي شود كه از آن مخاطب جذب مي گردد. اين امر شبيه حركت محصول خرده فروشي در رابطه با فضاي قفسه است.

اکسبیز حمایت می کند از …

اکسبیز حمایت می کند از …