روز شماری تا نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا


از امشب پروازها برای برپایی و مشارکت در نمایشگاه اختصاصی ایران (Iran country Presentation) در ایتالیا که ۲ الی ۶ آذر ماه قرار است برگزار شود ، شروع می گردد . این نمایشگاه از نظر تعریف ماهیتی Solo Exhibition یا نمایشگاه اختصاصی نام دارد و در ایجاد رابطه تجاری بین بازرگانان و تجار و همچنین روابط فرهنگی قطعا حرکت بسیار مثبت و چشم گیری خواهد بود و می تواند زمینه ساز رویدادهای تجاری دیگر و شکل گیری قراردادهای طولانی مدت بین ایران و ایتالیا باشد .
در بین لیست مشارکت کنندگان این نمایشگاه نام شرکتهایی همچون بانیان امید ، برسا ، میلاد مبتکر شرق ، نما نگر ، شرکت بازرگانی تهران و ایدرو به چشم می خورد که نشانه تلاش خانواده صنعت نمایشگاهی ایران برای ایجاد روابط جدید و رقم زدن اتفاقات نو خواهد بود.
با امید به موفقیت هرچه بیشتر برگزارکنندگان و مشارکت کنندگان این رویداد ، آرزوی برداشت های بسیار مفیدی از این نمایشگاه برای میهن عزیزمان داریم.
در مورد این رویداد لینک زیر را نیز می توانید مطالعه فرمایید:

نمایشگاه ایران در ایتالیا ، یک رویداد طلایی برای سال ۹۵

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “روز شماری تا نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز