اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته

افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران

افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران:

صبح امروز شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۵ اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

در اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تعداد ۵۴ شرکت داخلی و ۲۱ شرکت خارجی از ۱۲ کشور جهان شامل : آذربایجان، آلمان، استرالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، بلغارستان، فنلاند، چین، لبنان، هلند، هنگ کنگ و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۶,۲۰۰ مترمربع و در سالنهای ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ ( شرق نمایشگاه بین المللی تهران ) آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع پروتئین حلال(گوشت های سفید و قرمز ، سوسیس ، کالباس) و ماشین آلات و صنایع وابسته به آن را در معرض دید عموم قرار می دهند.

این نمایشگاه تا روز سه شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۵ در نمایشگاه بین المللی تهران ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

سالنهای تحت پوشش اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال

سالنهای تحت پوشش اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال

منبع : iranfair

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید