افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران

اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته
اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته

افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران:

صبح امروز شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۵ اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

در اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تعداد ۵۴ شرکت داخلی و ۲۱ شرکت خارجی از ۱۲ کشور جهان شامل : آذربایجان، آلمان، استرالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، بلغارستان، فنلاند، چین، لبنان، هلند، هنگ کنگ و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۶,۲۰۰ مترمربع و در سالنهای ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ ( شرق نمایشگاه بین المللی تهران ) آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع پروتئین حلال(گوشت های سفید و قرمز ، سوسیس ، کالباس) و ماشین آلات و صنایع وابسته به آن را در معرض دید عموم قرار می دهند.

این نمایشگاه تا روز سه شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۵ در نمایشگاه بین المللی تهران ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

سالنهای تحت پوشش اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال

سالنهای تحت پوشش اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال

منبع : iranfair

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز