پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته تهران

افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته تهران

افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته تهران:

صبح امروز پنجشنبه ۶ آبان ماه ۱۳۹۵ دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان هر بخش در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته با حضور دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته تعداد ۳۶۶ شرکت داخلی و ۱۲۱ شرکت خارجی از ۱۹ کشور جهان شامل : آرژانتین، آلمان، اتریش، استرالیا، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، برزیل، تایوان، ترکیه، رومانی، ژاپن، دانمارک، چین، فرانسه، هند، هلند، مجارستان و کره جنوبی در فضایی به مساحت ۴۵,۰۰۰ متر مربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری ، خوراک و مکمل های غذایی دام ، طیور و آبزیان ، دارو ، واکسن و موادبیولوژیک و … را به معرض نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۹ آبان ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

برای مشاهده فهرست مشارکت کنندگان این نمایشگاه به صفحه رویداد مراجعه کنید.

منبع : iranfair

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید