افتتاح پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران

افتتاح پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران

پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران‌ با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد .

پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران با حضور دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و دکتر علی تاجرنیا رئیس اتحادیه دندانپزشکی ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود .

‌‌این گزارش حاکی است، در پنجاه و نهمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران تعداد ۱۳۰ شرکت داخلی و ۵۳ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان شامل آلمان، ایتالیا، چین، کره جنوبی، تایوان، مالزی، فرانسه، ترکیه، فیلیپین، اسپانیا و ژاپن در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۸,۵۰۰ مترمربع در سالنهای شماره ۴۴ – ۴۳ و ۴۰ حضور دارند که آخرین نوآوری های خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

قابل ذکر است، این نمایشگاه تا روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند . 

 

منبع: iranfair

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید