افتتاح هجمدهمین نمایشگاه محیط زیست تهران

افتتاح هجدهمین نمایشگاه محیط زیست تهران

هجدهمین نمایشگاه محیط زیست صبح روز شنبه ۲۴ فروردین ماه با حضور دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، دکتر دانشیان معاون سازمان حفاظت از محیط زیست، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی و خانم دکتر محمودی نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد که پس از آن از بخشهای مختلف نمایشگاه بازدید کرده و در جریان آخرین فعالیتهای محیط زیستی در کشور قرار گرفتند.

این نمایشگاه با حضور ۲۵۴ شرکت داخلی در فضایی به وسعت بیش از ۱۸ هزار مترمربع در سالنهای ۳۱ – ۳۵ – ۴۰ و ۴۴ شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برپا شده ‌ که در مقایسه با سال ۹۶ تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه ۱۸۰ درصد رشد داشته است.

بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در افتتاح این نمایشگاه اظهار امیدواری کرد با توجه به حادثه خیز بودن کشور به ویژه در بخش محیط زیست بتوان از ظرفیتهای مختلف شرکتهای فعال در زمینه محیط زیست استفاده کرد.

وی همچنین اعلام کرد که طبق هماهنگی با مجری برگزارکننده نمایشگاه قرار است تا بخشی از درآمد حاصل از برپایی هجدهمین نمایشگاه محیط زیست به سیل زدگان اهدا شود.

بنابر این گزارش هجدهمین نمایشگاه محیط زیست از ۲۴ تا ۲۷ فروردین ماه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ برای بازدید علاقه مندان در حال برگزاری است.

منبع: روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران – Iranfair


صفحه این رویدا در اکسبیز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید