دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته برگزار می شود

دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته
دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته

دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته برگزار می شود:

به گزارش ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، نمایشگاه ایران فارما با هدف ارائه اطلاعات در خصوص فعالیت های صادراتی و وارداتی و معرفی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در ایران برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، ۴٠٠ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای بلژیک، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، سوئیس و همچنین کشورهای آسیایی از جمله هند، کره جنوبی و چین در حوزه های مختلف داروسازی در این نمایشگاه و در مکان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) حضور خواهند داشت.
ایجاد تسهیلات و خدمات قراردادی برای شرکت های حاضر در نمایشگاه، بازدید بیش از ۱۰ هزار نفر از مسئولان و مدیران کشور، سفرای کشورهای خارجی، نمایندگان اتاق های بازرگانی و دفاتر همکاری، صاحبان صنایع، متخصصان، فارغ التحصیلان و دانشجویان، بازدید از هیات های تجاری و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت داروسازی، از مهمترین برنامه های این نمایشگاه به شمار می رود.
همچنین معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری های صنعت داروسازی ایران، ایجاد ارتباط با مراکز تحقیقاتی و پژوهشی بین المللی، برگزاری پانل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، ارائه مورد کاوی ها و برگزاری اولین نمایشگاه کتاب های تخصصی علوم دارویی و پزشکی- دانشگاهی، از دیگر برنامه های این نمایشگاه قلمداد می شود.
دومین نمایشگاه بین المللی دارو، صنایع و تجهیزات وابسته ایران با ۱۵ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی، یکی از بزرگترین گردهمایی صنعت داروسازی در ایران و خاورمیانه است که فرصتی مناسب برای متخصصان، صاحبان صنایع و بازرگانان به منظور گسترش تعاملات تجاری و تبادل فناوری فراهم کرده است.
اولین نمایشگاه بین المللی دارو، صنایع و خدمات وابسته با عنوان ایران فارما نیز شهریور ماه سال ۹۳ با حضور و مشارکت دهها شرکت داخلی و خارجی و نهاد ها و سازمان های مختلف دولتی و بخش خصوصی، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

منبع : ایرنا

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته برگزار می شود”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز