دسترسی راحت به بروزرسانی اطلاعات شهرآفتاب در اکسبیز

دسترسی راحت به بروزرسانی اطلاعات شهرآفتاب در اکسبیز
دسترسی راحت به بروزرسانی اطلاعات شهرآفتاب در اکسبیز

اتفاقات خوبی که در مورد تقویم شهرآفتاب شاهد هستیم که صمیمانه جای تشکر و تقدیر از جناب آقای دکتر قادری – مدیریت محترم – و جناب آقای امیری – مدیر محترم بخش روابط عمومی و امور بین الملل – شهرآفتاب دارد ، قطعی نمودن بخش اعظمی از رویدادهای پیش روی این مرکز نمایشگاهی است .

ما مشغول واگذاری تمامی صفحات رویدادهای شهرآفتاب  به برگزارکنندگان محترم  نماییشگاه ها هستیم و تقاضا داریم که برگزارکنندگان محترم با شناسه ای که از طریق ایمیل برایشان ارسال شده اقدام به تغییر و تکمیل توضیحات رویداد نمایند و چنانچه در این مسیر مشکل یا ابهامی وجود داشت، بوسیله تماس با اکسبیز به ما کمک نمایند که  در جهت اطلاع رسانی صحیح به کاربران قدم چشمگیری برداریم .

لازم به ذکر است که همین حالا هرسوالی که بصورت کامنت در صفحات رویدادهای شهرآفتاب ارسال شود ، برگزارکننده محترم مطلع شده و می تواند نسبت به ارسال پاسخ اقدام نماید و پاسخ مربوطه بصورت خودکار برای کاربر ارسال خواهد شد.

اتفاق خوب دیگر واگذاری خود صفحه تقویم شهرآفتاب به بخش محترم روابط عمومی شهرآفتاب است و این مرکز معظم در کنار امکان دریافت اطلاع از کامنت ها بصورت ایمیل و پاسخگویی ، امکان درج اخبار این مرکز معظم در سایت اکسبیز را خواهند داشت و در نهایت امیدواریم شاهد اخبار مربوط به اتفاقهای خوب و انعکاس فعالیتهای بزرگواران شهرآفتاب در اکسبیز باشیم تا این مرکز به جایگاه اصلی در خور شان  و تلاش  فعالان خود  برسد.

صفحه تقویم نمایشگاهی مرکز معظم شهرآفتاب در اکسبیز
https://exbiz.org/9521

برچسب ها

درباره: اپراتور درج خبر و اطلاعات

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “دسترسی راحت به بروزرسانی اطلاعات شهرآفتاب در اکسبیز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

  • جشنواره وب و اپلیکیشن نمایشگاهی ایران

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز