دومين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات و صنايع وابسته کشاورزي (Atmak-Ifarm2018)

مدیر عامل نمایشگاه شهرآفتاب : نمایشگاه آتماک آی فارم بهترین فرصت برای صاحبان صنایع کشاورزی است

محمد رئوف قادری مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب در افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع وابسته کشاورزی (اتماک-ای فام) با تسلیت ایام محرم گفت: از حضور یکایک میهمانان داخلی و خارجی در این رویداد نمایشگاهی تشکر می کنم و خیر مقدم عرض می کنم.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب ادامه داد: استقلال و توانمندسازی اقتصادی در هر کشوری زمان امکان پذیر است که علاوه بر بهره مندی از تخصص و تکنولوژی نیروی انسانی متخصص نیز داشته باشد.کشور عزیزمان ایران با وجودهمه پتانسیل ها از جمله زمین حاصل خیز،آب های روان، امکانات منابع طبیعی، مرزهای مشترک با کشورهای مختلف،ارتباط با آب های آزاد،منابع انرژی غنی و موقعیت استراتژیک برنامه های استراتژیک و توسعه ای خود را بر مبنای کشاورزی و صنایع وابسته به آن برنامه ریزی می کند.زیرا این صنایع تاثیر جدی بر استقلال کشور به خصوص امنیت غذایی دارند.

قادری ادامه داد: هر وقت برنامه ریزی ها،سیاست گذاری ها ،قانون گذاری ها و عملکردها به گونه ای بوده که توجه ویژه ای به زیرساخت های کشاورزی وجود داشته آن وقت واردات محصولات کاهش و استقلال غذایی افزایش یافته است.

وی گفت: با وجود رشد صنایع کشاورزی و تلاش های صورت گرفته اما هنوز در این بخش به جایگاه واقعی خود که رقابت با کشورهای پیشرفته است،نرسیدیم و با توجه به حضور شرکت های کشورهای اروپایی این رویداد فرصت خوبی است تا شرکت های ایرانی به گفت و گو و تبادل تکنولوژی بپردازند.

قادری با بین اینکه نمایشگاه محلی برای عرضه و تقاضا است،گفت:در طول سال کمتر فرصتی همانند نمایشگاه “اتماک ای فام ” برای کشاورزان،صنعت گران،متخصصین و پژوهشگران این حوزه مهیا می شود تا از نیازها و دستاوردهای همدیگر مطلع شوند و این رویداد فرصت مغتنمی است تا صاحبان و مخاطبان این صنعت با یکدیگر گفت و گو کنند.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب با اشاره به فلسفه شکل گیری شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب گفت: جهت رفاه حال شهروندان تهرانی،کاهش آلودگی هوا،کاهش ترافیک و سهولت دسترسی صاحبان صنایع بعد از مطالعات چندین ساله مجموعه شهرآفتاب در این موقعیت جغرافیایی احداث شده است.

قادری با اشاره به سه استراتژی اصلی شهر آفتاب خاطر نشان کرد:انتقال نمایشگاه های پرمخاطب تهران به شهرآفتاب،ایجاد جاذبه در مجموعه شهرآفتاب و احداث منطقه ویژه اقتصادی در شهر آفتاب سه استراتزی اصلی شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب است که مسئولان و مشاوران مجموعه شهرآفتاب در حال برنامه ریزی و اجرای این سیاست ها هستند.

دومین دوره نمایشگاه بین المللی کشاورزی اتماک- آی فارم (ماشین آلات، نهاده ها، سیستم های آبیاری، تجهیزات گلخانه و صنایع وابسته) با حضور پاویون تخصصی ایتالیا تا ۲۴ شهریور در نمایشگاه شهر آفتاب تهران برپاست.

این نمایشگاه تا ۲۴ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۱۸ آماده بازدید علاقه مندان و کارشناسان است.
انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید